Jump to content

Hp 1018 Yazıcısını Yükleyemiyorum !

azrailia

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşalar Ben ....... da Askerim ve yazıcıyım allahtan odamda internetim var ve sizlerden geri kalmıyorum

sizden bir ricam olucak bende HP 1018 Modelinde bir yazıcı var ve bu yazıcıda sadece USB bağlantısı var

LPT zaten yok mecburen USB ile Bağlanmaya çalışıyorum ama sorun şu ki bilgisayarım Yazıcımı görmüyor Bilinmeyen aygıt olarak tanıyor Sürücüyü güncelleştir diyorum ve orjinal cd sini takıyorum ama ne çare

yada cd den yazılımı driverini yüklemeye çalışıyorum bu seferde kururlumun sonunda lütfen yazıcınızı bilgisayara bağlayın diyor ama zaten bağlı yazıcım ..

Burdaki bilgisayarlar çok iyi sayılmaz motherboard 128 MB Ram olması lazım iyi bi bilgisayar değil yanii

Lütfen Yardım Edin..

Şimdiden Teşekkürler

Onb.İsmail

ya usb kablonda sorun vardır yada anakartın usb girişi 1.0 destekli oldugu için usb 2.0 destekli kabloyu çalıştırmıyodur.

veya anakartın sitesinden chipsetini bularak güncelleştir.

Ewet Bi yerde Bişeyler var ama daha önce çalışıyordu Bir format atmak zorunca kaldım ve çalışmıyor anakartın tam olarak ismini fln bilmiyorum cipstinde indirmediğim driveri kalmadı denedim yanii kabloda yazıcıda problem yok başka pc lerde çok ii çalışıyor sorun pc

Yardımın İçin teşekkür ederim :(

ya usb kablonda sorun vardır yada anakartın usb girişi 1.0 destekli oldugu için usb 2.0 destekli kabloyu çalıştırmıyodur.

veya anakartın sitesinden chipsetini bularak güncelleştir.

HP nın ole sorunları cok usb kablosundan kaynaklanıyor sendekı ucun olan kablosu sanırsam kısa kablo veya farklı bır usb kablosu ıle degıstırdıgınde sorunun duzelecektın saygılarımla

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...