Jump to content

Norton Ghost

burak06

Recommended Posts

en başından en sonuna, mümkün oldugunca teknik terim kullanmadan (boot etmek... bıdı bıdı sisteminin excahange ile reg leyip tövbe... :glare: ) resimlerle anlatırsanız cok sevinirim... bir de anlattıgınız programın free versiyonunun link ini verirseniz çok süper olur :D

hadi üstadlar cok ihtiyacım var yardımınıza...

Aşağıdaki Linkte İstediklerini Bulabilirsin

http://www.bilgiportal.com/v1/idx/38/676/Yazlm/makale/Ghost-2003-Anlatm-ve--Disket-Oluturucusu.html[/CODE]

dostum cok teşekkür ederim...

bilgiler paylaştıkca bir birimize yardımcı oldukca coğalır... bu insana huzur verir... hiç bir cıkarın olmadan yada bir beklentin olmadan yaptıgın bu yardım için teşekkür ederim... umarım bunun keyfini yaşıyorsundur... yoksa eminim birini aşşağılamak ezmek yada yardım etmektense laf atmak daha kolaydir....

sağlıklı günler dilerim...

@burak06....Aşağıdaki linkte istediğini yani ghostbootCD yapmak için gerekeni bulabilirsin.Kolay gelsin.

dostum cok teşekkür ederim...

su an boş cd min olmadıgını fark ettim... :huh:

alır almaz denicem... çok teşekkür ederim... senin zamanını aldım...

şimdi bunu diz üstü bilg. da denicem... bu melet de cd den başla secenegi falan göremedim...

bunu cd ye basıp, cd yi takıp, bilg. ı yeni den başlatınca istedigimiz olacak yani dimi... bu yeterli...

masa üstü bilg. larda cd den başlat falan demeyi biliyorum... ama bu diz üstü olunca aynı xp cd sini taktıgım da oldugu gibi kendi tanıyacak umarım...

yarın pazaar... tuuh... artık komsuları gezer bi boş cd bulurum... :rolleyes:

arkadaşım forumda hazır olarak boot cd kalıbı varmış

hemde en kullanışlı versiyon olan ghost 11 e ait.

üstelik sadece 6 mb ..

indir ve rar dosyasının içinden çıkan .iso uzantılı dosyayı cd ye yazdır....(nero kullanıyorsan kalıbı diske yazdır seçeneğiyle...)

http://rapidshare.com/files/21548737/Cd_Boot_Ghost_v11.rar[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...