Jump to content

Ip Adresim Lazım

volkanyalcin

Recommended Posts

Eğer kullanmış olduğun sistemde ip adresin sabit değil ise sana her zaman yeni ip adresini verecek dynamic dns denilen bir servis mevcut.

bunun için bu hizmeti veren bir siteye üye olman gerekir. mesela dyndns.org veya no-ip.com burdan almış olduğun kullanıcı adı ve şifreye eğer modemin destekliyorsa ona, desteklemiyorsa bilgisayarına yükleyeceğin client programına girerek değişen ip adresini üye olurken belirlediğin isimle kullanabilirsin. istanbul.no-ip.com veya istanbul.dyndns.org şeklinde

Eğer kullanmış olduğun sistemde ip adresin sabit değil ise sana her zaman yeni ip adresini verecek dynamic dns denilen bir servis mevcut.

bunun için bu hizmeti veren bir siteye üye olman gerekir. mesela dyndns.org veya no-ip.com burdan almış olduğun kullanıcı adı ve şifreye eğer modemin destekliyorsa ona, desteklemiyorsa bilgisayarına yükleyeceğin client programına girerek değişen ip adresini üye olurken belirlediğin isimle kullanabilirsin. istanbul.no-ip.com veya istanbul.dyndns.org şeklinde

teşekkürler , sidik zoruylada olsa dyndns kullanmayı başardım :drinks: neyin ne olduğunu bilmeden kayıt olmak bayaa zormuş :)

Team Viewer Adlı Porgramı Bir deneyin..

Kurulumdan Sonra Size Bir ID ve Şifre Veriyor.. Yeni Sürümde Şifreyi sizKendinizde Oluşturabiliyorsunuz..

Başka bir Bilgisayardada bu Programı Kurduktan SOnra Şifrenizi ve ID numaranızı Girip Bağlanabilirisniz..

Kullanımı Gayet Kolay..

Sitesinden Son Sürmü indiriniz..

Bu Programa Ben Henüz Crack veya Serial Bulamadım Görmedim..

Süre Nınırlamalı Ücretsiz Çalışıyor..

Saatlerce Bağlantıya izin vermez ama işinizi Görecek Kadarı Yeterli.....

Kardeşim bunun için en güzeli no-ip.com ordan kullanıcı oluşturuyorsun o kullanıcı adıyla nerden istersen pc ne başlan yada o anki ip numaranı öğren. ben bunu muhasebe büromdaki pc ye uzaktan bağlanıp çalışmak için kullanıyorum

teşekkürler , sidik zoruylada olsa dyndns kullanmayı başardım :drinks: neyin ne olduğunu bilmeden kayıt olmak bayaa zormuş :)

arkadaşım argo kelimeler kullanmassan sevinirim

Kardeşim bunun için en güzeli no-ip.com ordan kullanıcı oluşturuyorsun o kullanıcı adıyla nerden istersen pc ne başlan yada o anki ip numaranı öğren. ben bunu muhasebe büromdaki pc ye uzaktan bağlanıp çalışmak için kullanıyorum

arkadaşım biraz bahsedermisin o siteden girdim ben bişey anlamadım biraz bahsedersen sevinirim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...