Jump to content

Belgelerimdeki Dosyalar Görünmüyor!

botett

Recommended Posts

Belgelerimdeki ve masaüstündeki dosyalar normal şekilde görülmüyor ancak document and settings e girip ordan kullanıcıyı açıp desktopa ya da belgelerime baktığımda görebiliyorum bu sorunu nasıl düzeltebilirim.

kazımdemir arkadaşım dediğine baktım seçili zaten. Dün şöyle bir şey yaptım; documents and settingi açıp belgelerimdeki klasörleri belgelerime, masaüstündekileri de masaüstüne kopyaladım. Ancak PC yi açıp kapatınca masaüstüne kopyaladıklarımızın yok olduğunu gördük (deepfreze tarzı bir program yok!) belgerimdeki de yoktu... Anlamadım gitti.

Açılırken bazen verdiği hata;

Windows, yerel saklanan profili yükleyemiyor. Hasar görmüş profil veya yetersi güvenlik hakları buna sebep olabilir. Bu sorun devam ederse, ağ yöneticinizle bağlantıya geçin.

AYRINTI - Kayıt Defteri tarafından başlatılan bir G/Ç işlemi kurtarılamaz biçimde başarısız oldu. Kayıt Defteri, kendi sistem görüntüsünü içeren dosyalardan birini okuyamadı, yazamadı veya temizleyemedi.

Açılırken bazen verdiği hata;

Windows, yerel saklanan profili yükleyemiyor. Hasar görmüş profil veya yetersi güvenlik hakları buna sebep olabilir. Bu sorun devam ederse, ağ yöneticinizle bağlantıya geçin.

Microsoft'a göre probleminizin sebebi, hesapla ilişkilendirilmiş dizin bilgisinin "Documents and Settings" klasöründen bir şekilde silinmesinden kaynaklanıyormuş.

Dün şöyle bir şey yaptım; "Documents and settings"i açıp Belgelerim'deki klasörleri belgelerime, masaüstündekileri de masaüstüne kopyaladım. Ancak PC yi açıp kapatınca masaüstüne kopyaladıklarımızın yok olduğunu gördük (deepfreze tarzı bir program yok!) Belgerimdeki de yoktu... Anlamadım gitti.

Bunun sebebi de şu:

Windows yerel profil bulamıyor ve geçici bir profil kullanarak oturum açmanızı sağlıyor. Bu profilde yaptığınız değişiklikler oturumu kapattığınızda kaybolacaktır."

Microsoft'un sitesindeki çözüm ise şöyle;

Windows'u "Güvenli Modda" açın ve "Administrator" hesabı ile giriş yapın. Daha sonra "Kullanıcı Hesapları" bölümünden yeni bir kullanıcı oluşturun ve sistemi yeniden başlatın. Bundan sonra Windowsu yeni oluşturduğunuz hesap ile kullanın.

Kaynak :

Please register to see this content.

.

• 1 yıl yıl...

AYRINTI - Sayfa içi işlem gerçekleştirme hatası.

bndede çıkıyor bu sorun dediklerinizden hiçibşi olmadı ? pc format atılmış gibi dosyalar içinde war ama pc açıldıkttan nerdeyse 20 dakika sonra geliyor ayarlar. anlayamadım bi trülü ilk defa karşılaşıyorum böyle bi sorunlar hacettepe_tpForumda msn, mail, adres, gerçek isim vs. bilgilerinizi paylaşmayınız.com acil arkadlar eklein pc bnm değil arkadşitan önce yapmamm lazım....

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...