Jump to content

Ati 9550 256mb Hdtv Sorunu

kralprens

Recommended Posts

merhaba arkadaslar benim sorunum ati 9550 256 mb ekran kartım var ben bu kartla HD yayınları izleyebilirmiyim. Yanlız monitörüm Philips 107e6 olandan Lost u izliyecektim cok donma yapıyor neden olabilir yardımlarınızı bekliyorum. Ati 9550 de HD yayın yokmu yoksa bilgilendirirseniz sevinirim

selam kardeş bendede aynı ekran kartı var.1.sorunun cevabı hd videoyu izlersin ama ekran kartı hd desteklemiyor.bilgin olsun bundan dolayı bilgisayarın görüntü dosyasını açmada ekran kartı yetersiz kalıyor ve işlemcinden 100 de 80 gibi bir işlem gücünü alıyor elinden.Donma yapmasının sebebi tamamen ram gibi donanım parçalarının yetersiz olması bende 3000 gibi bir amd işlemci var ve 100 de 80 işlem performansım gidiyor.kendi sisteminden kaynaklanıyor donma nedeni bence:)

sagolun arkadaslar ilgilendiginiz icin ama ben bugun Lostu indirdim hd720 izlerken donma yapıyor sistemim ise: celeron 2.4 gh islemci ati 9550 256mb ekran kartı 1 gb twinmos rem var monitör ise philips 107e6 var bu özellikler Lostu izlemeye Yeterli deilmiş demekki <_<:)

ekran kartlıya pek alakası yok tamamen işlemci kaynaklı bir sorun.x1600 pro p4 3.0 ht ile 1280*1040 12 gb.lık karayip korsanları bluray rip dosyasını oynatamıyorken aynı ekran kartı e4500 core2duo işlemci rahat rahat oynatıyor.hatta onboard intel x3100 ekran kartı bile oynatıyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...