Jump to content

Youtube'dan Mp3 İndirme ?

Surlarprensi

Recommended Posts

Arkadaşlar daha önceleri "You Tube To MP3 Converter" diye bi program kullanıyordum.Videoları MP3 olarak indiriyordum ama 2 haftadır bu programda bi acayiplik war.indir diyorum URL download edilecek videoyu içermemeli diyor ? bu programı kullanan arkadaşlar varsa sorun nedendir ?? yada baska mp3 indirebileceğim prog. warmı ? (VIDEO DEGIL MP3)

• 1 ay sonra...

arkadaşlar çok basit yaa:) yapacağınız tek şey ıneternet adres cubugundakı lınkı alacaksınız vede programın ıçıne koyun ındırın kı eskıden url sını alıyoduk ama ımdı ole değil dedığım gıbı olacak program çalışmıyo dıyosunuzda programın guncel versıyonu çıktı.onu ındırsek bı sorun kalacağını sanmıyorum

öncelikle siteye yeni uyeyim sitenizi çok beğendim hatta bulamadıgım şeyleri bile burda buldum ...

konumuza dönelim şimdi kardeş eski sistem de oldugu gibi video nun url sini kopyalayıp bu adrese gir www.youtubekaydet.com adresine girdikten sonra boşluk olan yere youtube den aldıgımız url yi buraya yapıştır yaparak indir seçenegine basıyoruz ve karşımıza gelen ekranda getvideo yazısı çıkıyor burda getvideo yazan bölüme indirecegimiz video formatını nasıl istersen öyle yapıyorsun mesela avi-dat-mpeg-mp4 şimdi getvideo yazısını silmeden örnek te verdigim in aynen bu şekilde yaptıgım gibi video yu indiriyoruz getvideo.dat aynen bu şekildeki gibi sonra indirdigimiz video yu AoA Audio Extractor yardımıyla video nun çalan muzigini mp3 formatında dönüştürüyoruz işte bu kadar kadeş ama istersen Total Video Converter ile indirdigimiz video yu 3gp veya vcd dwd formatına da dönüştürebilirsin ....

yardımcı olabildiysem ne mutlu bana önemli olan bilgi paylaşımı ......

SAYGILARIMLA ..........

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...