Jump to content

Vob To Wmv Converter

tezat

Recommended Posts

Elimde dvd mevcut değil. Sadece Vob dosyası var. Herhangi bir eksiklik yada yapamama olur mu bilmiyorum.

Elimdeki bu vob dosyasını wmv yapmak istiyorum. Aynı zamanda parçalamak da istiyorum. Vb dosyasını yarı yarıyap parçalayıp, 322*288 ve oranında ve kalitsini de fazla düşürmeden yapabilecğeim bir porgram önermenizi istiyorum.

Eğer ki tecrübeniz var ise, o zaman yazınız. Daha isabetli olur kanaatindeyim

selametle

• 2 hafta sonra ...

Tecrübemiz ne kadardır bilemem tezatım ama soruya cevaplarım kullandığım programlar boyutuyla cevap veriyorum.. Programlar forumda yoksa daha sonra uploadlarını yapacağım..

1-Vob dosyanızı wmv ye dönüştürmek için Magic Video Batch Converter 3.5.1 versiyon başkasını da bulabilirsiniz.

2-Videolarınızı yani wmv ye dönüşen videolarınızı kesmek için Boilsoft AVI/MPEG/RM/WMV Splitter

Bilgi ve download için:

Please register to see this content.

3-Videolarınızı belirli boyutlarda yapabilmeniz için ise benim önereceğim Virtualdub Mod programı mevcuttur bu programda video sekmesinden filters ya da compress alt sekmeleriyle kalite ve boyutlandırma yapabilirsiniz..

Dediğim gibi programlar forumda yok sanırım uploadları yapıcam buraya linkleri ayrıca vereceğim.

Ayrıca cevap gecikmesi için özür dileriz tezat kardeşim.

Sanırım bu video convert programlarının bütün versiyon ve bütün farklı gibi gözüken programlaırn hepsi tek elden çıkma.. Dandik menüler, dandik özellikler, hiçbir windows özelliği taşımayan arayüzleri ile dijital çöplük.

Magic Video Batch Converter 3.5.1 programı da pek geri kalmıyor bunlardan.. Elendi.

Ve verdiğiniz nadide bilgiler için teşekkürler

divxin dotoru bile var ammaaa, işler tek işlemde bitmiyor. Doktor avi yapıyor sadece... Bense wmv istiyorum.

Divx to wmv lazımdı.. Bir de avi to wmv lazım şimdii.. ben ölmüşüm :rolleyes:

verdiğim program wmv'yede ceviriyor :)

Evet, nette o kadar çok program var ki, inanamazsınız desem bile inanırsınız :D

Az şekle giriyor gibi, denemelerimd evam etmekte, 2 programda karar kıldım ve işlerini iyi yapıyorlar ~

Ayrıca @aLoneSoldier 'in programını henüz deneemdim... Birkaç güne kalmaz haberdar ederim ne yapip ne yapamadiğim...

hepinize teşekkürler

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...