Jump to content

Delphi 7.0 Görsel Eğitim Seti 4 Cd

asilx

Recommended Posts

Özellikler aşağıda yazıyor,programcılığa merak salan yada yeni başlayacak olanlar için çok önemli bir bir kaynak şuanki fiyatı online alışveriş sitelerinde 75-80 ytl civarı...

ilgilenen arkakadaşlar olursa ...

Fiyat: 25 ytl aynı gün içinde kargo ile gönderirim.

set orjinaldir zamanında satın almıştım yararlanmak isteyen arkadaşlar özele mesaj bırakırlarsa iletişime geçerim kendileriyle.

delphigorselegitimnewun4.jpg

Delphinin temelleri ve Pascal dili, menüler, Formlar, Görsel bileşen kütüphaneleri, nesne kullanımları, ActiveX, veritabanı ilişkileri, Debug ile hata giderme ve dahası. Tümüyle Uygulamalı ve Türkçe anlatımla.Delphinin temelleri ve Pascal dili, menüler, Formlar, Görsel bileşen kütüphaneleri, nesne kullanımları, ActiveX, veritabanı ilişkileri, Debug ile hata giderme ve dahası. Tümüyle Uygulamalı ve Türkçe anlatımla.

72 Saat Görüntülü Sesli Uygulamalı Anlatım

ORJİNAL SET SATILMIŞTIR

• 4 hafta sonra ...

arkadasım yapıyorsan bir hayır düzgünce yapsana ver linkleri surda adam gibi indirelim catır catır program yazmayı ögrensin herkezde ne bu böyle ben aldıydım sizde alın faln yok sukardı ben ucuza verecem oluyormu yakısıyormu hiç yaptıgın iişi tam yap neyse sana kalmıs gerci verip vermemen ama buna ne derler tabi bilemem de ilk yazanda ben olmusum sanırım istemeyenin gözü cıksın arkadas iyi satıslar :clapping:

bende isteyen varsa linkleri satayım 25 ytl ye :clapping:

[Görsel Eğitim firmasının Yetkilisinin Ricası Doğrultusunda Bu firmaya Ait Paylaşımlar

Kalkmış ve Eğitim bölümünde Yasaklanmıştır. Paylaşımlarınızı vs PM ile yapın -- YeNiceRi

Görsel Eğitim firmasının Yetkilisinin Ricası Doğrultusunda Bu firmaya Ait Paylaşımlar

Kalkmış ve Eğitim bölümünde Yasaklanmıştır. Paylaşımlarınızı vs PM ile yapın -- YeNiceRi

LİNKLER ALINTIDIR AMA ÇALIŞIYOR

UMARIM İŞİNİZE YARAR

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...