Jump to content

Engelleyeni Gösteren Siteler Moda Oldu.

Recommended Posts

hehehe ona inanmayın yaf :D arkadaslarımız sölemiş zaten lamer onlar sallayın onları palavra kolpa hepsi

en iyisi msn stf plugins yükleyin arkadaslar bol bol flood yapın ha bu arada stf pluginste ayarlardan konusma penceresini kapatanı uyar diye işaretle adam çevrim dısı olduguna eger inanıyomusun yas adama cvp vermesin pencereyi kapadımı program bülbül gibi şakıyo sana hehe anlarsın yani en kolayı bu hiç urasmıyosun yok siteymiş programmış bunu msn discovary ilede yapabilirsin kanmayın onlara :D

Araçlar / seçenekler / gizlilikte, izin verilenlerin listesi kısmında bazılarına sağ tuş tıklayınca SİL aktif; bazılarında değl. bunun sebebi ne olabilir? engelleme ile ilgisi yok denedim cunku. Başka ne olabilir sebebi?

Araçlar / seçenekler / gizlilikte, izin verilenlerin listesi kısmında bazılarına sağ tuş tıklayınca SİL aktif; bazılarında değl. bunun sebebi ne olabilir? engelleme ile ilgisi yok denedim cunku. Başka ne olabilir sebebi?

Başka bir sebep düşünemiyorum. Bence senin yanlışın var emily. :D

Onun listesinde olmamaman sebep.

• 2 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

sakın girip bu sitelere aptallık yapmayın.Şifrenizi kullanıcı hesabınızı database a alıyor.Bir gün gelir msnniz hacklenirse hackleyeni uzaklarda aramayın:))

sakın girip bu sitelere aptallık yapmayın.Şifrenizi kullanıcı hesabınızı database a alıyor.Bir gün gelir msnniz hacklenirse hackleyeni uzaklarda aramayın:))

eğer girdiyseniz şifrenizi değiştirmenizi tez zamanda öneririm.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...