Jump to content

Basit Bi Mikrofon Ayarını Yapamıyorum

bilal23

Recommended Posts

bilal arkadaşım ses ayarlarında gelişmiş kısmına baktınız mı? Orada olması gerekir.

Ses Ayarına girin ve Özellikler kısmına bakın.Mikrofon yazan yerin solundaki butonu işaretleyin.

3.Gelişmiş sekmesinden de mikrofonunuzun ses ayarını yapınız.Umarım yardımımız olmuştur.

Eğer olmazsa ses ayarınız açık iken bir ekran görüntüsü alın.Gelişmiş sekmesinin kinin dealın ve bir görelim.Yardımcı olabilirsek mutlu oluruz.Saygılarımla

bilal arkadaşım ses ayarlarında gelişmiş kısmına baktınız mı? Orada olması gerekir.

Ses Ayarına girin ve Özellikler kısmına bakın.Mikrofon yazan yerin solundaki butonu işaretleyin.

3.Gelişmiş sekmesinden de mikrofonunuzun ses ayarını yapınız.Umarım yardımımız olmuştur.

Eğer olmazsa ses ayarınız açık iken bir ekran görüntüsü alın.Gelişmiş sekmesinin kinin dealın ve bir görelim.Yardımcı olabilirsek mutlu oluruz.Saygılarımla

mikrofon namına hiç bi belirti yok... ancak şunu sölemeliyim... denetim masası>>> ses efekti ve ses aygıtlarından>>> insan sesi sekmesinde >>> donanımı sınadan >>> test eederken mikrofon çalışıyor nasıl ki son seçeneğine basıom ses kesiliyor.>>> sadece mikrofondaki sesim bu aşamada çıkıyor >>> diğer türlü hiç bi şekilde mikrofondan eser yok pcde... . halbuki elimdeki anakartın cdside orjinal kendi cdsi nasıl iştir anlamadım gitti... çok önemli durduk yere gitti...

ses denetimindeki seçeneklerdeki ksımda kutucuğu olsa işaretleyecemde..... işte problem orda

bilal 23 arkadaşım ses donanımlarınızla ilgili cd lerinizi takıp yeniden yükleme yapın.Ve ses ayarlarınızı tekrar kontrol ediniz.Şunu sormak istiyorum.Acaba ses ile ilgili bir program kurup sonradan kaldırdınız mı?Bazen bu tür programlar orjinal dosyanınyeriine kendi dosyalarını koyarlar.Kaldırma sırasında dabu dosya silindiği için sorun olmuş olabilir.Tabii bir olasılık.

Size tavsiyem şu olur.İleride bir gün format çekerseniz.

1.Windows kurulduktan sonra donanımlarınızın sürücülerini kurun ve hepsiniz çalıştığından emin olduktan sonra ayarlarınızı yapıp acronisle

bir yedek alın.

2.Sonra size gerekli programalrı kurun ve 2.kez yedek alın.

3.Güvenli programınızı da kurun ve 3.yedeği alın.Bu 3. yedek olaki güvenlik programınızda sorun çıkarsa 2.yedeğe dönüp farklı bir güvennlik programını hiç sorunsuz kurmanız içindir.Saygılarımla

bilal 23 arkadaşım ses donanımlarınızla ilgili cd lerinizi takıp yeniden yükleme yapın.Ve ses ayarlarınızı tekrar kontrol ediniz.Şunu sormak istiyorum.Acaba ses ile ilgili bir program kurup sonradan kaldırdınız mı?Bazen bu tür programlar orjinal dosyanınyeriine kendi dosyalarını koyarlar.Kaldırma sırasında dabu dosya silindiği için sorun olmuş olabilir.Tabii bir olasılık.

Size tavsiyem şu olur.İleride bir gün format çekerseniz.

1.Windows kurulduktan sonra donanımlarınızın sürücülerini kurun ve hepsiniz çalıştığından emin olduktan sonra ayarlarınızı yapıp acronisle

bir yedek alın.

2.Sonra size gerekli programalrı kurun ve 2.kez yedek alın.

3.Güvenli programınızı da kurun ve 3.yedeği alın.Bu 3. yedek olaki güvenlik programınızda sorun çıkarsa 2.yedeğe dönüp farklı bir güvennlik programını hiç sorunsuz kurmanız içindir.Saygılarımla

abi olmuyo ya bi türlü anlaış deilim.... zaten yedeği sorun çıktı ondan tekrardan sistemi baştan kurayım dedim...

ilgilendiğin içinde teşekkür ediyorum. saygı bizdennn..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...