Jump to content

Çakma Sony Mp4 Player

volkanyalcin

Recommended Posts

hocam modelını falan tam anlamıyla yazarsan ben sana yardımcı olmaya calısırm bende bı ara kendı mp4 calarıma atmaya calıstım bır kac defa yaptım aama sonunda yanlısı atınca sadece ekran kaldı.yanı yanlıs olanındansa modelını yaz veya googleda arat bulursun...

hocam modelını falan tam anlamıyla yazarsan ben sana yardımcı olmaya calısırm bende bı ara kendı mp4 calarıma atmaya calıstım bır kac defa yaptım aama sonunda yanlısı atınca sadece ekran kaldı.yanı yanlıs olanındansa modelını yaz veya googleda arat bulursun...

valla hocam model filan yok alette ama resmi aşağıda linkte veriyorum o cihazın aynısı 2gb

Bu aletin içini açmıştım bi ara firmware ini öğrenmek için ;) isterseniz fotolarını gönderebilirim boşuna açmayın diye.

Ne yazıkki bu çin icadı salak aletlerin hiç bi şeyini ne makinanın içinde ne de nette bulabilirsiniz, size tavsiyem başka bir usb kablo ile orj. win xp yüklü sistemde denemeniz.

Kolay gelsin

Bu aletin içini açmıştım bi ara firmware ini öğrenmek için ;) isterseniz fotolarını gönderebilirim boşuna açmayın diye.

Ne yazıkki bu çin icadı salak aletlerin hiç bi şeyini ne makinanın içinde ne de nette bulabilirsiniz, size tavsiyem başka bir usb kablo ile orj. win xp yüklü sistemde denemeniz.

Kolay gelsin

yok hocam yaa onuda yemiyor kablo filan hikaye

China'a yolla onlar halleder ;)

bizim fındıkları yiyerek adam oldular bize kazık atıyo şarapsızlar

yokmu arttıran?

yokmu arttıran?

hocam fotoyuda goremedm pılı cıkar arkasında kı kagıdn resmını cek gonder bakalım ne yapabılırz

Buyrun işte benim elime geçen cihaz budur:

104_7348.jpg

104_7349.jpg

104_7351.jpg

104_7353.jpg

104_7354.jpg

104_7355.jpg

104_7357.jpg

104_7358.jpg

104_7359.jpg

www.ozx1.netfirms.com/tnc/104_7348.jpg

www.ozx1.netfirms.com/tnc/104_7349.jpg

www.ozx1.netfirms.com/tnc/104_7351.jpg

www.ozx1.netfirms.com/tnc/104_7353.jpg

www.ozx1.netfirms.com/tnc/104_7354.jpg

www.ozx1.netfirms.com/tnc/104_7355.jpg

www.ozx1.netfirms.com/tnc/104_7357.jpg

www.ozx1.netfirms.com/tnc/104_7358.jpg

www.ozx1.netfirms.com/tnc/104_7359.jpg

Admin abiler ablalar kusruma bakmayın açık link koymak zorunda kaldım sizin img lerle beceremedim.

Cihazın pilinin kablolarını söküp nokia şarj aletini cihaza direkt bağla açmayı dene açılıyorsa pili geberik demektir kısacası aleti pilsiz direkt çalıştırmayı dene. Belki sorununu çözer.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...