Jump to content

Linux

ledzeqqelyn

Recommended Posts

merhaba arkadaşlar benim sorunum linux la . yeni acer dizüstü bilg aldim , işletim sistemi olarak linux yüklü bir türlü açılmıyor bi yerde duruyor bekliyorum hiçbir kıpırdama olmuyo , linux u daha önce hiç kullanmamıştım ama daha masa üstünü görmek nasip olamadi , daha sonra tncxp yi kurmaya çalıştım ama kur devam edemedi şöyle bi hata verdi kura deam edebilmek için herhangi bi sabit disk bulamadi bu ne şimid daha yeni aldım bilgisayarı , açılmıyo zaten açılsa bakıcam çaresine ama komutlarlamı çalışıyor bu işletim sistemi anlayamadim yardımcı olursanız sevinirim

xp cd sine sata driveri eklemen gerek öyle kuramazsın

linux var dedin aldığında hçmi açılmadı eğer açılmadı ise

garaantiye yolla değiştirsinler

hiç açılmadı sanırım sadece konsol linux yüklenip bana verilmiş yani nasıl dürüst ticaret yapılacak anlamıyorum cdnin olmamasıda cabası

bi arkadaşım bahsetmişti delete yada sende her neyse ona basıp bios ayarlarına gir biraz karıştır sata native diye bi ayar var öyle yap F10 kaydet ve çık birde öyle kurmayı dene xp yi

sana ne kadar teşekkür etsem azdır çok teşekkür ederim gerçekten şimdi xp yi yüklüyorum Linux a bişey diyemiyorum ama benim tercihim olmayacağı kesin tekrar tekrar teşekkürler beni büyük bi sıkıntıdan kurtardın

sana ne kadar teşekkür etsem azdır çok teşekkür ederim gerçekten şimdi xp yi yüklüyorum Linux a bişey diyemiyorum ama benim tercihim olmayacağı kesin tekrar tekrar teşekkürler beni büyük bi sıkıntıdan kurtardın

aslında linuxla böyle tanışmasaydın keşke mesela pardus tıpkı windows gibi görseldir bence bi ara dene işe yaradığına sevindim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...