Jump to content

BaŞlat MenÜsÜ Ve MasaÜstÜ

fihtiyar

Recommended Posts

Arkadaşlar hepinize iyi akşamlar ve iyi çalışmalar....!!!!

Bir sorunuma yardımcı olursanız çok sevinirim...

Bilgisayarım herzamanki gibi bugünde açıldı fakat başlat menüsü ve masaüstü ögeleri birtürlü yüklenmedi ve yüklenmemekte de ısrar ediyor Ctrl+Alt+Del kombinasyonunu kullanarak görev yöneticisinden yeni uygulama başlat diyerek Explorer.exe ye ulaşıp oradan da her istediğime ulaşabiliyorum, dediğim gibi bütün bileşenler çalışıyor internet dahil fakat böyle kullanmak tabiki çok zor..

Bilgisayarım sisteme bağlı ve sitem üzerine kurulu programlar var yani format at kurtul cinsinden değil. zaten sistem yeniden kurulacağı zaman istanbuldan bir şirket yetkilisi gelip kuruyor ve çok uzun zaman alıyor...

masaüstü ögeleri ve başlatmenüsü birde görev çubuğu yok haliyle masaüstüne sağtuş da yapamıyorum. bu sorunu nasıl çözerim arkadaşlar adminler bi el atarsanız çok ama çooook memnun olurum .....

Not: C:\WINDOWS\system32\Restore ulaşarak sistemi 1 hafta geri yükledim sonuç vermedi

arkdasım tam sorununu anlamadıdm ama banada aynısı oldu galıba ctrl+alt+del yap sonra kullanıcılara gel orda zaten kullandıgın hesap cıkıcak ıkı kere oturumu kapat tı tıkla daha sonra kendı kullanıcına gelıcek ordan gırersen normal butun sımgeler cıkar umarım yardımcı olmussumdur.unutmadan ekrana bı yazı gelırse sımdı sonlandırı tıkla

Başlat>Çalıştır a msconfig yaz entarla Başlangıç Bölümünden Bütün Seçili Öğeleri Kaldır Birde Bunu Dene

başlat çalışmıyor arkaddaşım çaalıştıra msconfig yazıp startapı temizleyeyim "gerçi virüs prg " harici strtap boş

Please register to see this content.

ayrıca güncek antispyware ve antivirus programlari ile tarama yapiniz

olmuyor arkadaşlar olmuyor birtürlü başlat menüsü ve masaüstü ögeleri gelmiyor 1 haftadır kafayı yiyorum. ogünden sonra Ctrl+Alt+Del kombinasyonu ile sisteme hakimim fakat böyle kullanmak çok zor. keşke evdeki Pc böyle olsaydıda goooostlasaydım

arkadaşım kesin çözüm olurmu bilmiyorum ama birde bunu dene denetim masasına ulaşabilirsen kullanıcı hesaplarınden yeni bir kullanıcı oluşturup onla sisteme girmeyi dene kolay gelsin umarım sorununu bir an önce çözersin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...