Jump to content

Vista Starter I Silip Xp Prof Yükleme

ahoscan

Recommended Posts

Arkadaşlar kolay gelsin ben masa üstümü yeni aldım vista starter i kaldırıp xp prof kullanmak istiyorum bios tan firs boot devicede cd yi öne aldım yeniden başlat dedim ön yükleme için tuşa bas diyor ancak basınca vista açılıyor yardımcı olursanız sevinirim burdan indirdim xp driver entekreli var yine orjinali var

nasıl yükleyebilirim selamlar kolay gelsin. :D

Arkadaşlar hep öyle oluyordur ama acil lazım

cözüm olursa sevinirim yardımcı olmak isteyen herkese teşekürler

vista kurulu bir sisteme normalde yüklediğiniz gibi xp yükleyemezsiniz öncelikle vistanın silinmesini sağlayan kücük programlar var onları kullanıp xp yükleyebilirsiniz,forumu aratırsanız bu konu hakkında bircok konu bulursunuz yada nettede aratabilirsiniz hızlı cevap istediğiniz için şimdilik bu kadar yardımcı oluyorum,kolay gelsin.

vista kurulu bir sisteme normalde yüklediğiniz gibi xp yükleyemezsiniz öncelikle vistanın silinmesini sağlayan kücük programlar var onları kullanıp xp yükleyebilirsiniz,forumu aratırsanız bu konu hakkında bircok konu bulursunuz yada nettede aratabilirsiniz hızlı cevap istediğiniz için şimdilik bu kadar yardımcı oluyorum,kolay gelsin.

vistayı küçük programlarla kaldırıyormususzdur yenı duydum belkı ardas hd den baslattığı ıcın vista açılıyordur xp kurulumunu bılen herkes vısta yı kaldırıp xp kurar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...