Jump to content

Dreamweavr Da Resim üstüne Yazı Yazmak

Recommended Posts

arkadaşlar dreamweaver da resmin üzerine yazı yazmak istiyorum tablo çizip yazıyorum ama başka bir yere tıkladığımda o kayboluyor birde bu yazıya link verecem nasıl yapabilirim yardımcı olursanız sevinirim

ya bişey daha var tablo açıncada hani tablo sadece 3 kenarından çekiliyor 4.cüsünden çekilmiyor ve banada o kısmı lazım yani sayfaya tabloyu yerleştiremiyorum o yüzden kendim çiziyorum ama bu seferde resim üstüne yazı olmuyor şu durumda ne yapmalıyım:(

önce bir tablo ekle resmi tablonun arka resmi yap tablonun içine istedigin yazıyı yaz. yazıyı seç link kısmından da istedigin yere link vere bilirsin. kolay gelsindeneme.jpg

Tablonun kenarları gözüyor

• 5 ay sonra...

Bende büyük kısmını photoshopta yaptığım siteyi Dreamwever'da yapıyorum devamını. Resim olan yere yazı yazıp dediğiniz gibi link ekledim ancak önizleme yaptığımda, ekledğim yazı sayfada sabit bir yerde durmuyor. Yani sayfayı küçülttüğümde yazının yeri sitede değişiyor. Yazının o resim üzerinde sabit kalmasını nasıl sağlayabilirim?

layout her zaman sorun olur

biliyorsan css ile yapcaksın . Bilmiyorsan dreamweaverden resim ekleyeceksin tablo arkaplanı olarak. Üstüne bir tablo daha çekip yazı yazacaksın..

Apoo kenarlıkları border="1" i sırıf yaparak giderebilirsin ..

Kolay gelsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...