Jump to content

Image

Raif

Recommended Posts

merhaba ben şunu merak ediyorum sistemimi kurdum oyun program güncelleme v.s gibi bu toplam 10gb kadar tuttu bütün harddiskimin driver olmadan imajını nasıl alabilirim biliyormusunuz amacım ben bilgisayar teknik servisiyim hazırlanmış bir image dosyasını bütün pc lere nasıl atabilirim bunu araştırıyorum bu sorumun cevabını bilen ustalar varsa lütfen cevap yazsın

Driverlarını Almadan İmaj Alma Gibi Bir Şansın Yok Diye Tahmin Ediyorum Ve Kendi PC İnden Alacağın İmajı Başka Bir Bilgisayara Yükleyemezsin Anakart Chipset Vs Vs Hepsinin Birbirini Tutmasiki Lazımki Anca Öle Olur Oda Bir İşine Yaramaz

Driverlarını Almadan İmaj Alma Gibi Bir Şansın Yok Diye Tahmin Ediyorum Ve Kendi PC İnden Alacağın İmajı Başka Bir Bilgisayara Yükleyemezsin Anakart Chipset Vs Vs Hepsinin Birbirini Tutmasiki Lazımki Anca Öle Olur Oda Bir İşine Yaramaz

TEŞEKKÜR EDERİM AMA SANIRIM YANILIYORSUN HER SORUNUN BİR ÇÖZÜMÜ VARDIR BUNUNDA CEVABI VARDIR MUTLAKA BENCE SENDE ARAŞTIR

TEŞEKKÜR EDERİM AMA SANIRIM YANILIYORSUN HER SORUNUN BİR ÇÖZÜMÜ VARDIR BUNUNDA CEVABI VARDIR MUTLAKA BENCE SENDE ARAŞTIR

Bence imkansız gibi görünüyor böyle uğraşlara gireceğine TNC Xp Kullan işini görür

kardes nasıl yapıldıgını bılmıyorum ama Acronis® True Image Echo™ Enterprise Server programının acronis unıversal restore dıye bır ozellıgını aktıf ederek tek ımageyle bırcok degısık donanıma sıstem kuruldugunu duymustum.arastırmalarını bu yonde yaparsan belkı ıstedıgın sonuca ulasabılırsın dıye dusunuyorum.kolay gelsın.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...