Jump to content

Windowblinds Xp Cd Nasıl Entegre Ederim ?

AaXRoNn

Recommended Posts

Herkeze Günaydın..Arkadaşlar Benim Bir Sorum Olucak İşin İçinden Cıkmadım Bir Turlu..Benim Kullandığım bir Tema Var Xp İçin WindowBlinds le Calışıyor.. Blackvista3 Adında Bir Tema..İstediğin bunları Xp Cd`si ne Entegre Etmek..Windows Kurulduktan Sonra Varsayılan Tema Olarak Direk bunu Aktif Olsun İstiyorum bunun İçin Ne Yapmalıyım Yardımcı Olabilirmisiniz...

Denedim...Blackvista3 Teması Windowblinds Calışıyor windows kurulu bittikten sonra otomatik olarak bu tema ayarlı olsun istiyorum...yani Windowblinds black vista temasını birbirine entegre edicem ve kurulum bittiğinde otomatik onu secmesini sağlıyacağım fakat yapamadım gitttii.

Herkeze Günaydın..Arkadaşlar Benim Bir Sorum Olucak İşin İçinden Cıkmadım Bir Turlu..Benim Kullandığım bir Tema Var Xp İçin WindowBlinds le Calışıyor.. Blackvista3 Adında Bir Tema..İstediğin bunları Xp Cd`si ne Entegre Etmek..Windows Kurulduktan Sonra Varsayılan Tema Olarak Direk bunu Aktif Olsun İstiyorum bunun İçin Ne Yapmalıyım Yardımcı Olabilirmisiniz...

ö.m dan göndermistiniz ayni msj i bana

dedigim gibi vaktim yok ama ilgilenmeye calisirim

siz temayi gönderin

istediginiz gibi varsayilan olarak ayarlayip addon olarak eklerim buraya

• 1 ay sonra...
  • 2 years yıl...

katılımsız yapımı için bir dünya anlatım var hangisini biliyorsan onunla yap. ama windows blinds'in katılımsızı için repackager öneririm yada autoit...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...