Jump to content

Web Tasarımı Yapmaya Başlıyorum:)

Recommended Posts

Dreamweaver ile bir web sayfası tasarlarken e-posta göndermek için tıklayınız gibi yada

iletişim sayfası oluşturup

adı...........

soyadı............

e-posta adresi..............

mesaj..................................

..................................

GÖNDER <---butona tıklayınca mesajın ulaşması için ne yapabilirim? (php asp gibi programlardan yardım almam gerekiyor galiba ama bilmiyorum) :D

ilk sorduğun şey yazı mail adresi linki ise ve tıkladığında bilgisayarda outlook express açılıyor ise.. bunu şöyle yapabilirsin FrontPage de bir yazı yazarsın mesela "buraya tıklayın" bu kısmı seçili hale getirip sağ tıklar köprü şeçeneğine tıklarsın açılan pencerenin sol tarafında en alta E-posta Adresi yi şeçer.. sağ tarafınaki uygun yerlere e-posta adresini ve konuyu yazar tamam a tıklarsın.. böylece ziyaretçi o kısma tıkaldığında outlook express açılır mail adresi hazır girilmiştir..

2. bahsettiğin şey ise asp php ile yapılan mail formlardır.. sayfa üzerindeki kutucuklara doldurulan bilgiler gönder dediğimizde maile gönderilir.. bunu asp php bilgisi ile yapabilir yada hazır bulabilir üstünde gerekli değişikliği yapabilirsin.

http://php.arsivimiz.com/Kategoriler/php/e-posta-formlari[/CODE]

burada olduğu gibi paylaşımlar var.. gönderilecek mail adresini içerisinden değiştirip kullanabilirsin..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...