Jump to content

Gizlenen Dosyalar Açılmıyor

truvali17

Recommended Posts

gizli yaptığım dosyalarımı, gizli dosyaları gösterme seçeneği ile gizledim fakat şimdi açamıyorum. dosyalarım D diskindeydi ben C ye format attım ama hala daha açılmıyor. gizli dosyaları göster dememe rağmen otomatik olarak gizli dosyaları gösterme konumuna geliyor. formattan önce NOD32 yi de denedim ama birşey bulamadı.çüzümünü bilen yardımcı olursa sevinirim. :help

Windows'u yeniden kurup ekstra bi program kurmadan dosyalarına ulaşmaya çalış.

Ama bundan önce şunu dene:

Please register to see this content.

burdan indirdiğin dosyaları tek tek çalıştır.

Yani senin registry ayarların bozulmuş olabilir.

Registry'de klasör özellikleri ile ilgili ayarlar yani.

Linkte verdiğim dosyalar, registry de klasör, dosya, dizin gibi ögelerin bozulmamış ayarlarını içeriyor.

Bunlardan senin için gerekli olanlar;

folder_reg.reg

xp_directory_reg.reg

gibi görünüyor.

icon13.gifDİKKAT: Konu Başlığını forum Kurallarına gore yeniden düzenleyiniz. Aksi halde cope tasınacaktır.

Forum Kuralları - [ Madde 10-16 ]

Konu düzenlenene kadar yazılan tüm iletiler silinecektir.

DAHA YENİ ÜYE OLDUM VE NASIL YAZILACAĞINI BİLMİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ HEMEN DÜZELTİRİM

nero burning room ile de yapabilirsin, son sürümlerinde yok sanırım ama 6. seride olması lazım. direk gizli dosyaları da gösteriyor.ordan dosyayı seçersin sağ tıklayıp özellikler dersin ve gizliliği kaldırırsın. ama tavsiyem temiz bir windows kur.

DAHA YENİ ÜYE OLDUM VE NASIL YAZILACAĞINI BİLMİYORUM YARDIMCI OLURSANIZ HEMEN DÜZELTİRİM

Aşşağıda Verdiğim Linktekini İndirip Çalıştır Büyük İhtimalle Sorunun Düzelir Sen Genelde USB Flash Disklerden Bulaşan Virüslerden Yemişsin Autorun Virüs ü Virüs Şuanda C:\ Ve D:\ de Mevcuttur Zaten Bilgisayarımdan Girme Disklere Direk Başlat>Çalıştır>C:\ Böyle Yazarak Gir Direk Giriş Yaparsan Tekrar Bulaşır Önce Verdiğim Dosyayı İndir Gizli Dosyaları Aktif Et Dediğim İşlemleri Öyle Yap.

Not:Mesajlarını Büyük Harfle Yazmaman Gerekir Konu Başlığını Yardımmm Acil Vs Vs Gibi Yazmaman Gerekir Uyman Gereken Kuralar Bunlardı O Yüzden Uyarı Aldın Ve Üstte Yanlışlıkla Teşekkür Ettim Ortada Teşekkür Edicek Birşey Yokken.

Download:

http://www.mygeekside.com/downloads/2007/12/kill_amvo_virus_usb_en.vbs[/CODE]

[/center]

benimde bir keresinde başıma gelmişti hdd komple yedekledim format attım windows kurdum yine aynı sorunu aldım. problem visüsten kaynaklanıyor ben bir kaç program denedim bişey bulamadı ancak McAfee adlı virüs programı ile tarattığımda o berbat sorun çözüldü visüsleri buldu. tavsiyem birde McAfee ile tarat.. kolay gelsin...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...