Jump to content

Bilgisayarıma Xp Yi Kuramıyorum

cellula

Recommended Posts

Başka bir cd ile denedinmi ?

evet baska cd leri de denedim zaten pc ile gelen orjinal cd yi kurulum da dosya eksik uyarısı geldi yeniden denedim gene aynı şekilde şekilde dosya eksik uyarı verdi.başka cd ler de aynı şekilde 34. dakikada takılıyo.

evet baska cd leri de denedim zaten pc ile gelen orjinal cd yi kurulum da dosya eksik uyarısı geldi yeniden denedim gene aynı şekilde şekilde dosya eksik uyarı verdi.başka cd ler de aynı şekilde 34. dakikada takılıyo.

rem değişikliği yap

arkadaşlar bilgisayarıma xp kurarken kurulumun 34.dakika kala donuyor kalıyor.hdd yi değiştirdim gene aynı yerde durdu kaldı.

lütfen yardımcı olur musunuz?

ethernet girişin yada ses kartında oluşan bir sorun olabilir.

yapılması gereken format atmadan önce biosa girmen ve ethernet girişini disable etmen.eğer ses kartın harici ise ses kartını biostan disable etmen yada slottan çıkartman ve tekrar formata başlaman.

sorunun çözülmezse lütfen yaz.

bu sorun cd den kaynaklanmıor aynı sorun bendede oldu çok beğendıgım tncxp cd sınde oluodu yanlıs anlamayın sorun cd de deıl ben cok sık format atıordum en sonunda eksık bıseylerı kuramıodu orıgınal xp kurdum yamasız ondan sonra duzeldı ve ıstedım cd yı tekrar kurabıldım.

yanılmıyorsan 34.dk'Da donanımları kuruyor benim başıma gelmişti usb'de takılı ne varsa çıkarıp öyle dene katılımsızsa klavyeyi bile çıkar(tabi usb ise)

ethernet girişin yada ses kartında oluşan bir sorun olabilir.

yapılması gereken format atmadan önce biosa girmen ve ethernet girişini disable etmen.eğer ses kartın harici ise ses kartını biostan disable etmen yada slottan çıkartman ve tekrar formata başlaman.

sorunun çözülmezse lütfen yaz.

kardes benım basımada geldı sorun donanımdan kaynaklanıyor ekran kartı veya rem den kardes kasanı ac ve donanımdakı parcaların yerıne ıyıce oturdugunu kontrol et cunku format cekınce BIOS pc donaımını kontrol etmeye baslar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...