Jump to content

Vista Kablosuz Bağlantı Sorunu

Agarta

Recommended Posts

Windows Vista çalıştıran bir dizüstü bilgisayarı kablosuz bir erişim noktasına bağladığımda bağlantı sorunu yaşıyorum.

Kablosuz ağ bağlantısı yapamıyorum windows vista ile.. Kablosuz ağ listesinde bağlantı görünmesine rağmen.. Bağlan dediğim zaman güvenlik şifresini girdikten sonra hata veriyor.. Bağlandı diye egösteriyor ve sınırlı sadece yerel bağlantı kuruluyor, internete bir türlü bağlanamıyorum. Bilgisayar Toshiba Satellite Pro ve Norton Int.Sec. antivirüs yüklü..

WindowsXP yüklü diğer bilgisayarla kablosuz bağlantı da sorun yok..

Acaba bu sorun hakkında bilgisi olan var mi?

• 5 ay sonra...

sevgili kardesim bu sorunu dile getirdiğin için çok tesekkur ederim oncelikle

bende bu yazdıgın sorunun aynısından muzdaribim hemde birebir aynısından.tek fark var bendeki dizustunun markası CASPER NIRVANA.ama sorunum tamamiyle aynı.şöyleki : aynı hatta arkadasımla beraber baglanmaya calısıyoruz.onun dizustu bilgisayarında XPsp2 kurulu bende vista ULTIMATE ( sağolsunlar bu işl. sisteminide tnctr den almıştım ve sorunsuz kullanıyorum) arkadasım kablosuz aga saniyesinde ve sorunsuz bi şekilde baplanıp kullanırken ben ise vistada baglanıyorum ama baglantı bildirim alanında sınırlı baglantı yazıyor ve internete giremiyorum bu baglantıyla hemde hiçbişekilde :D sitedeki bilgi düzeyi yuksek arkadaslardan ricam bizi bu konu hakkında aydınlatmaları ve sorunun cozum yolunu bize oğretmeleri.simdiden herkese tesekkur ederim

• 9 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...