Jump to content

Veri Kurtarma Nasıl Yapılır?

electra

Recommended Posts

Partition magic te oynarken hdd nin D sini hallettim,içindeki verilerin hiçbiri şu anda kullanılamıyor.Silnme yok byte olarak mevcutlar ama fotoğrafları açamıyorum,word,excell açılmıyor,program setupları çalışmıyor.Bütün bunları kurtarabilecek bir program arıyorum.

Easy Recovery Pro yüklü bir pc ye harddiskini takıp belgelerini ve media dosyalarını(resim müzik video) kurtarabilirsin.

Takacagın bilgisayarın disk(ler)inde kurtarma icin gerekli boş alan mevcut olmalı.

İslemin saglıklı olması icin verilerinin bozulmasından sonra D ye program(lar) yüklememis olman gerekiyor. Yüklemis olsan da, kayıp verilerin üstüne rastgelmediyse yüzde 100 kurtarma mümkün olabiliyor.

Gördügüm kadarıyla bu soruna hdd partisyonu programı Partition Magic yolacmıs. Yani boyutlandırmayı degistirmis gibisin. D sürücüsü eski boyutundan farklı ise kurtarılan dosyalar ise yaramayabilir. Yine de denemekte fayda var.

Kurtarılan verilere yol gösterirken path olarak yine D yi gösteremiyorsun.

Ben bu super programla yüzlerce veriyi sorunsuz kurtardım.

• 1 ay sonra...
Easy Recovery Pro yüklü bir pc ye harddiskini takıp belgelerini ve media dosyalarını(resim müzik video) kurtarabilirsin.

Takacagın bilgisayarın disk(ler)inde kurtarma icin gerekli boş alan mevcut olmalı.

İslemin saglıklı olması icin verilerinin bozulmasından sonra D ye program(lar) yüklememis olman gerekiyor. Yüklemis olsan da, kayıp verilerin üstüne rastgelmediyse yüzde 100 kurtarma mümkün olabiliyor.

Gördügüm kadarıyla bu soruna hdd partisyonu programı Partition Magic yolacmıs. Yani boyutlandırmayı degistirmis gibisin. D sürücüsü eski boyutundan farklı ise kurtarılan dosyalar ise yaramayabilir. Yine de denemekte fayda var.

Kurtarılan verilere yol gösterirken path olarak yine D yi gösteremiyorsun.

Ben bu super programla yüzlerce veriyi sorunsuz kurtardım.

bi sorum olucak bende easy recovery pro yu kullandım yalnız resimleri kurtardım ama bi sorunum var ben resimleri kurtardım kurtarmasınada çoğu acılmıo iki gün oldu ve bazıları acılmaya basladı bunun nedenni ne veya benmi bişileri yanlış yaptım ayriyetten kurtardığım resimlrin olduğu klasör zor acılıo sanki ayrı bi işlem yaparmıs gibi bunun nedeni nedir acaba yardım edermisin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...