Jump to content

Setup.exe Kurulumunu önleme_?

Recommended Posts

selamlar...

ufaklıkların merakından format atıp durur hale geldim...

setup.exe leri çalıştırmayacak bir program warmı_?

oyun cd si olsun netten indirilen olsun herhangi bir setuplı dosyayı kurmayı engelleyecek bir program_???

saygılar.

Denetim masasına git yeni bir kullanıcı aç hesap kendi özel olanı şifrele o açık kalsın ufaklıklara açtığına kısıtlama koy... Bu kadar basit birşey eskiden abimde bana yapardı ordan bilirim :D

Denetim masasına git yeni bir kullanıcı aç hesap kendi özel olanı şifrele o açık kalsın ufaklıklara açtığına kısıtlama koy... Bu kadar basit eskiden abimde bana yapardı ordan bilirim :D

Acıyı Çeken Anlar

wallaa ufaklıktan sayılırmı bilmem ama en küçüğü 5e gidiyo işte... hıyarların bilmediği yok :D

uff en tehlikeli çağ benimde kardeşim var program muragram işlemez kızınca formatlıyodu pcmi, kendininki dururken. o bilgisayarı yakarlar gene açarlar benden sölemesi

:D:) :) :) :) walla öleler... ama dün ne yaptım_! :)

dün klasörü şifreleyip silinmesini önlemeyi araştırmıştım...

bi tane program bulup kurdum... (oyunları kaldırdım... setupların olduğu oyunlar klasörünüde şifreleyip silinmesini engelledim)

yattım pusuya bekledim... :) okuldan geldiler baktılar oyunlar silinmiş :)

biliyolarya setuptan kurmayı baktılar oyunlar klasörüde bomboş... bi afarıp köpürmeler... bende keyif tawan tabi_!!! :D

şu internetten download edilen setuplarıda kestimmi tamamdır bu iş_!

ha gayret_! el atın az kaldı_! :D

:D:):):):) walla öleler... ama dün ne yaptım_! :)

dün klasörü şifreleyip silinmesini önlemeyi araştırmıştım...

bi tane program bulup kurdum... (oyunları kaldırdım... setupların olduğu oyunlar klasörünüde şifreleyip silinmesini engelledim)

yattım pusuya bekledim... :) okuldan geldiler baktılar oyunlar silinmiş :)

biliyolarya setuptan kurmayı baktılar oyunlar klasörüde bomboş... bi afarıp köpürmeler... bende keyif tawan tabi_!!! :D

şu internetten download edilen setuplarıda kestimmi tamamdır bu iş_!

ha gayret_! el atın az kaldı_! :D

kırma çocukların şevkini kur istedikleri oyunları oynasınlar en iyi yol bu ama sen kur onlar değil

Ya abi elleme çocukları boza boza ögrenirler formatıda ögret bozsun formatlasınlar

olmadı acronis olayını dene valla temiz xp'yi(1 gb civarı) 4-5 dakkada yükler

ben ilk pc aldığımda 2 hafta sonra pc çöktü 35 ytl verdim(bana çok koydu) ama ondan sonra bu işe merak sardım formatıda ögrendim kralınıda şimdi ben alıyorum 35 ytl'leri :D

Ya abi elleme çocukları boza boza ögrenirler formatıda ögret bozsun formatlasınlar

olmadı acronis olayını dene valla temiz xp'yi(1 gb civarı) 4-5 dakkada yükler

ben ilk pc aldığımda 2 hafta sonra pc çöktü 35 ytl verdim(bana çok koydu) ama ondan sonra bu işe merak sardım formatıda ögrendim kralınıda şimdi ben alıyorum 35 ytl'leri :D

sen 35 ytl ile kurtarmışsın... bende ilk pc (99 yılı) aldığımda ilk haftasında çırağa çıkarmıştım.

bakımı için 35$ wermiştim. (şimdi ne kadar donkey olduğumu anlıyorum ama girdi bi kere:))

bende onun aşkıyla girmiştim bu işe.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

deepfreeze yi kullandım biliyorum. ama istediğim o değil.

dediğim gibi çocuklara bi ders olacak sadece internetten flash oyunları oynayarak anlayacaklar bazı şeylerin değerini...

eldeki setuplu dosyaları hallettim... şimdi internetten gelecek setuplara geldi.

keratalar 80mb lik oyun indirmişler. nerden buldun hangi arada :) şaşırmamak elde değil.

kotayıda göz önüne alarak araştırmalara dewam :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...