Jump to content

Konu İptal Çünkü Internetim Arızalı

YeahKemal

Recommended Posts

Lütfen eğer katılımsız olacaksa cracki çok dikkatli seç arkadaşım.Biosu kahreden türde bir şey kullanmazsan çok iyi olur.Birde vpi desteği için 2 cd olsada dvd olsa da fark etmez yeterki iyice hatasız olsun.

Saygılar...

vala kardes benım istegim soyle icnde sidebar rocket olsun ve hatasız direvler olsun ve su otomatık program kuranda olsun ve yanız bazı entegrelı cd sata gorme sorunu oluyor buna dıkkat etmelısın

Ben yaptım 64bit gereksiz epey bişi çıkardım, bikaç sürücü ekledim 3,7gb cd 3gb oldu ama katılımsız program ekleyemiyoruz bildiğim kadaıryla vistaya, eklenen sücürülerde son versiyon olduğu halde otomatik kurulmuyor kurulumda güvenlik uyarısı çıkıyor.

sp1 entegreli hızlı acılış kapanış biosla oynamayan bir crack kararlı ve hızlı calışma fazla yer kaplamayan güncellemelerde bu yüklenemedi şu yüklenemedi demiyen sp2 si cıkarsa yok crack iptal olacak yenisini yükle demiyen fazla ram ihtiyacı duymayan driver entegreli katılımsız kurulumu olan bir vista istiyorum.Kusura bakma sen nasıl istersiniz diyorsun bende yazdım sende epey şey istemişsin diyeceksin yapacaksan güzel yapta herkez sevinsin

salihe katılıyorum ne ya vista zaten ram canavarı rami az olsun sp 1 yüklü olsun hdd de fazla yer kaplamasın birde biosla asla oynamasın craxck in dahası aklıma gelmiyor arkadaşlar demiş zaten

İçine Sp1 entegre edilmiş ve groove denen illet çıkarılmış bir Ofis 2007 ekleyebilirsin. Tabii DVD olacak bu durumda. Nod32.nin full sürümü olabilir tabii bu ofis için de geçerli. Rocketdock olabilir. Winrar, Bitcomet, Java, Directx 10, Winamp, Bsplayer, Ses ve görüntü codecleri vs. daha fazla yazmaya gerek yok sanırım..

şimdiden eline sağlık dört gözle bekliyoruz

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...