Jump to content

2003 Server Da Program Engelleme

tutankamon

Recommended Posts

yaa kardeşim niye engelliyorsun. bırak milleti rahat rahat konuşsun. banada patron dedi engelle diye ama ama kimseyi engellemedim. çok sinir bi durum. daha önceki iş yerinde banada aynısını yaptılar internet ve diğer tüm internet uygulamalarını bir kaç arkadaşla onu fena bir şekilde dövmüştük. yani haberin olsun diye söylüyorum.

milleti rahat bırakmanı öneririm.

yaa kardeşim niye engelliyorsun. bırak milleti rahat rahat konuşsun. banada patron dedi engelle diye ama ama kimseyi engellemedim. çok sinir bi durum. daha önceki iş yerinde banada aynısını yaptılar internet ve diğer tüm internet uygulamalarını bir kaç arkadaşla onu fena bir şekilde dövmüştük. yani haberin olsun diye söylüyorum.

milleti rahat bırakmanı öneririm.

Öyle diyosunda adam gibi kullansınlar canımı yesinler bu merakları iş yapmalarına mani oluyo, kendileri kaşındı. İşyeri milleti rahat bırakma yeri diildir parasını alıyosa karşılığını verecek...

burası yatma yeri diildir. tayyip sendiromu uyarı sonrada maaş cezası kesin çözüm bak bidaha yapıyorlar mı. engellediğin zaman kurunun yanında yaşta yanıyor.

Valla K9 die b iprogram buldum canavar gibi :D

Küçük bişi ama işe yaradı.Boyutun bi kere daha önemli olmadını örenmiş olduk

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...