Jump to content

Deep Freeze 6 Sorun

blue_feyq

Recommended Posts

öncelikle açılmamasının sebebi ya programda sorun var yada sen kuramamışsındır.Neyse Eyer deepfreze yi kaldırmak isteyipte kaldıramıyorsan da bilgisayarına reset attıktan sonra bios ayarlarına gir ve bilgisayarın tarihini atabileceğin kadar en uzak tarihe at 2060-2090 gibi deepfreze patlar sende kaldırırsın...:(

öncelikle açılmamasının sebebi ya programda sorun var yada sen kuramamışsındır.Neyse Eyer deepfreze yi kaldırmak isteyipte kaldıramıyorsan da bilgisayarına reset attıktan sonra bios ayarlarına gir ve bilgisayarın tarihini atabileceğin kadar en uzak tarihe at 2060-2090 gibi deepfreze patlar sende kaldırırsın...:(

veya güvenli moddan açmayı denyip oradan kaldır.....

Ya da DeepFreeze Dıger Sıfre Kırma Programı Var (Sadece Deep Freeze Ozel Olarak Yapılmıs Sıfre Gırmeden Deep Freeze Kapayıp Acabılıyosun) Daha Sonrada Deep Freeze Kapalı Halde Iken Kaldır :D

hocam bahsettiğin soruna bezer bir sorun ben karşılaştım.bir internet cafe kurulumda yaşadım.deepfreeze şifre kırcıları farklı versiyonlar çözmü olmuyor.tarih saat değişimi hiç bir şey yapmıyor.daha sonra anladım ki pc lerde amvo ve türevleri şeklindeki virus var.bilgisayarda amvo temzli yaptım ama sen deepfreeze yüklediğin için çözüm olmayacaktır.kaldıramıyorsunda.bence pc ni formatlayıp yeniden kurup flash disk kullanmadan deepfreeze kullanman.çünkü bu solucan flashdisk üzerinden bulaşıyor.sistemini o yüzden flashdisk kullnmadan kurman gerekiyor.umarım yardımcı olmuşumdur.kolay gelsin

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...