Jump to content

Kaspersky 8 Sistemi Yavaşlatır Mı

mehmetali00

Recommended Posts

Kaspersky 8 Yükleme bu Sürümde Çok Kasıyor Pc-i Yanlız Çift Çekirdekse Pc Yüklemeni Tavsiye Ederim Yüklemek istersen Kaspersky Internet Security 7.0 yükle Bu 8 Sürümünden Daha Az Kasar Pc-i Kolaygelsin....

• 1 ay sonra...

dostum eger pcnın kasmasına razı geleceksen kaspeskyı tek gecerım. nod 32 de guzel kalıtelı bı antıvırus ama kasperskyı ben hıcbışeye degışmem. bende 512 ram war, tncxpyı kullanıyorum, bazı durumlarda kasıytor makınayı ama ben razıyım. dewamlı nette gezen bırısı olarak bugune kadar kullandıgım en ıyı antıvırusdur kaspersky.

sistemine güveniyorsan kaspersky derim . Ama yok yetmez falan dersen o zaman nod32 ye devam et . yine de tam güvenlik istersen kaspersky derim. 6. sürümünden beri kullanıyorum ve her yeni sürümü çıktıgında da hiç düşünmeden yüklüyorum onun için güvenilirdir . . .

Ben şu anda kullanıyorum.Pek kasıldığını söyleyemem.Ama bir programı ilk açtığımda veya program kurmak istediğimde devreye giriyor ve denetliyor.Bu biraz can sıkıcı ama.Değer doğrusu.İşlemcim P4 2.0 Ram:1.5 gb.Kısaca tavsiye ederim.KİS7 den birçok yönden farklı.Saygılarımla

Kaspersky nin pc'yi kastığı gerçek ama en güvenilir antivirüs programı diyebilirim... intel core II duo t7700 işlemci ve 4 gb ram olmasına rağmen nod32 kullanıyorum bence bu tamamen tercih meselesi.... Kaspersky denemeni tavsiye ederim... çok çok Kaspersky'i kaldırıp tekrar nod 32 kuracak kadar vaktini alır...

Arkadaşım kaspersky ın arka planda çalışan 2 tane fonksiyonu var sana resimlerini gönderiyorum Ctr+Alt+Delete tusu ile kendi bilgisayarında bakabilirsin fonksiyonuna nod32 nin benim Kaspersky 8 toplam 34 mb veri yiyor ramden ;)

adszsy9.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...