Jump to content

Vista Kurulum Sorunu

ajuwa

Recommended Posts

Öncelikle herkese iyi günler ve çalışmalar diliyorum.

Vista yı makineme kurdugum zaman sorun yok çalışıyor ama 30 dk sonra makine kendini kilitliyor.

4 kez vista denemesi yaptım hepsinde de farklı farklı versiyonlar ( home, basic, ultimate, business dahil ) her zaman aynı şey oldu.

Nedenini çözemedim.

Makine özelliklerim P4 3.0

2 gb ram

vista uyumlu ekran kartı

80 gb hdd ve dvd-r cd-r yazıcılar

anakart ı bilmiyorum markasını tam olarak

acaba sorun nereden kaynaklanıyor olabilir bana yardımcı olabilecekmisiniz arkadaşlar şimdiden teşekkürler ederim.

saygılar

slm;

muhtemelen remler 2 adet kullanılmıştır sırayla çıkartıp dene.

ramlar 2 adet efet 1+1 takıp çıkarıp denemiştim ama gene de aynı sorunu verdi kurulumdan sonra tekrar makine kilitlendi

cevap için teşekkür ederim

ramlar 2 adet efet 1+1 takıp çıkarıp denemiştim ama gene de aynı sorunu verdi kurulumdan sonra tekrar makine kilitlendi

cevap için teşekkür ederim

Ekran kartının fanınında kaynaklanır ve ramleri cıkartıp kolonyalı mendille sil.

Ekran kartının fanınında kaynaklanır ve ramleri cıkartıp kolonyalı mendille sil.

3 adet fan kullanıyorum ve 4 kere kurdum vistayı aynı hata kilitlenme. ayrıca kolanyalı mendille silmenin ram a ne faydası var onu merak ettim şimdi?

ekran ve makine kilitleniyor bunu belirtmek isterim .

cevap için teşekkürler dostum

3 adet fan kullanıyorum ve 4 kere kurdum vistayı aynı hata kilitlenme. ayrıca kolanyalı mendille silmenin ram a ne faydası var onu merak ettim şimdi?

ekran ve makine kilitleniyor bunu belirtmek isterim .

cevap için teşekkürler dostum

bilgisayar kilitlendiği zaman diskin ışığı sürekli olarak yanıyormu

olabilir peki anakart üzerindeki kuzey ve güney chiplerine baktınmı ısınıyormu diye

BAK ONLAR NEDİR BİLMİYORUM İŞTE. YA DENİYORUM HER DENEMEM DE KİLİTLİYOR EKRANI YA DELİ EDECEK BENİ BU ZIKKIM

BAK ONLAR NEDİR BİLMİYORUM İŞTE. YA DENİYORUM HER DENEMEM DE KİLİTLİYOR EKRANI YA DELİ EDECEK BENİ BU ZIKKIM

anakartın üzerindeki en büyük chipler birinde soğutucu vardır diğerinde yok eğer çok fazla ısınıyorsa anakartta sorun olabilir.

anakartın üzerindeki en büyük chipler birinde soğutucu vardır diğerinde yok eğer çok fazla ısınıyorsa anakartta sorun olabilir.

ŞİMDİYE KADAR ANA KARTIN ISINMASI GİBİ BİR SORUNLA KARŞILAŞMADIM EKREM. AYRICA 3 FAN VAR BENDE HEPSİDE YETİYOR MAKİNEYE. ISINMA SORUNUM YOK.

Başka Bir Cd Dene Ondada Aynı Sorunun Olursa Donanımlardan uyuşmamazlık Birşey yüzünden Makina Kasıyor biligine...

VALA BENDE O BİRŞEYİ BULAMADIM ONDAN B KONUYU AÇTIM AH BİR BİLSEM NEDEN OLDUGUNU HALLETCEM DE YOK İŞTE

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...