Jump to content

Bu Sisteme Oyun Tavsiye Edebilecek Var Mı?

mugenci

Recommended Posts

Bilgisayarımın sistemi 2002 yılının. ddr 512 mb ram , GeForce 440 with AGP8X 128 mb ekran kartı , Intel Celeron 2.40 ghz işlemci... bana bu bilgisayara göre oyun tavsiye edebilecek var mı evde sıkıntıdan patlıyorum. Strateji olmasın. Biraz heyecanlı olsun. mesela bende şu anda GTA Vice City, CS 1.5 , Most Wanted gibi oyunlar var. Ama bunlar sıkmaya başladı. Lütfen bu yazı geçirebileceğim bi oyun... :dribble:

tomb raider dene seversen hali hazırda 6-7 tane oyun var hepsini iyi cozunurluklerde

oynarsın.sararsada bir dahaki yazı bile gecirirsin.

birde halo var kesin seversin.dikkat halo 1 olacak. 2 vistada calısıyor.

half-life ve serileri sana bütün yaz yeter.hl2de grafikleri en düşük moda ayarlarsan olur.Ben Celeron 2.26 512 RAM 128 Fx5200 Ekran kartı makinamla Hl2Ep1'i en düşük grafikleriyle biraz kassa da oynayabiliyorum.Episode 2'yi denemedim.

ama sanırım büyük ihtimalle hl oynamışsındır.

Oynayıp oynamadıgını bilmiyorum ama Call of Duty 1 ve 2, bir cok delta force, özellikle SOLDIER OF FORTUNE 1, Deus EX Invisible War, Diablo 2 , Commandos 1,2,3, Desperados 1 (2. si pek iyi degil bana sorarsan) , Manhunt su an aklıma gelen ve masamın üzerindeki CDlerden bakıp gördügüm ve sisteminde calısacak oyunlar.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...