Jump to content

3.5 Gb Şey Katılımsız Olur Mu

Recommended Posts

arkadaşlar elimde adobe creative suite3 master collection var.Şimdi ben bunu katılımsız kurulum yapabilirmiyim ? Yaparsam boyutu ne olur ? birde bunu wpi olarak ekleyebilirmiyim ya da bir dvd içerisinde windowsla gelecek bir şekilde yapabilirmiyim.

DostÇa

o kadar sürer mi arkadaşlar :S:S Aslında benim kafamda olan şey bir xp yapıp masterların kullanmasını sağlamak ne bilim tüm adobe ürünleri .net vb.net 2008 apachi tasarim programlarini katıcam ama bayağı çetin bir yola benziyor <_<

ohooo sen dediğin şeyi yapsan bile bence kimse indirmez çünkü boyutu 8.5 GB çift katman dvd'ye ancak sığar dediğinin.CS3 bile tek başına 3.5 GB yer kaplarken diğer programlar+xp derken bir bakmışsın 8 GB olmuş ya da daha fazla.Neyse kardeşim kolay gelsin.Sen bana bakma kardeşim :D İyi yaparsan neden bir indiren olmasın ki :p

Başkalarının indirmesi için yapmak da ne kadar düzgün bir düşünce is artık.

Herşey katılımsız olur.

Kullanılan belli başlı kurulum programları var. Hepsinin silent parametresi var.

WPI ile yapacaksanız hele çok daha kolay oluyor. Çünkü kurulum esnasında bir windowsa kurmaya çalışmıyor herşey bittiten sonra kuruyorsunuz.

Crack patch işlemleri genelde başa bela olur.

Bu konuda en basit atlatılan MSI kurulumlarıdır. XML tabanlı oldukları için içindeki dosyalara birebir müdahale edebiliyor, register kayıtlarını değiştirebiliyorsunuz.

Onun dışındaki EXE tabanlı kurulumlarda işler daha zor.

Kurulum dosyasına direkt müdahale imkanınız çok daha kısıtlı.

Pek çok kişi bu kurulumları simule edecek başka bir kurulum oluşturarak yoluna bakıyor.

Tabii bu esnada gereki bütün ayarlar vs isteğe göre düzenlenebilir hale geliyor.

İşin bir de kısayolu olarak. Kurulumun standart olarak gerçekleştirilmesi daha sonra SFX programlar ile crack/patch/register ayarlarının girilmesidir.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...