Jump to content

Youtube Ve Yasak Sitelere Girmenin Kesin Yolu ...

optimus

Recommended Posts

Selam Arkadaşlar ,

Aranıza Yeni katıldım . Bu konuyu gördüm ve benim de bir katkım olsun istedim .

Aşağıda vermiş olduğum link deki programı bilgisayarınıza indirin ve zip dosyasını acın .

içinden ufacık bir program cıkacak kurulum gerekmiyor bu yüzden masaüstüne direkt atarsanız daha iyi olur .

internete girmeden önce bu programı çalıştırın ve istediğiniz tüm yasaklı sisteleri gezin .

http://www.erateknoloji.com/u.zip

P.M. : ie6 , ie7 ve ie8 de çalışıyor .

Arkadaşlar bu program la istediğiniz gibi bağlanıyorsunuz . herhangi bir http sayfası üzerinden köprü yapmanıza gerek kalmıyor . ben uzun süredir kullanıyorum ve şimdiye kadar bağlanmadığı olmadı . on line dizi ve film leri de izliyorum . yani bunu bir http köprüsü olarak görmeyin . direkt web adresini yazıyorsunuz ve giriyorsunuz . DNS lerle oynama yapmıyorsunuz . Program herşeyi otomatik olarak ayarlıyor . programı kapattığınızda yine engelli duruma geliyor . yasaklı sitelere girmek istediğinizde çalıştırmanız yeterli .

Ben şahsen cok menunum sizlerin de bilgisine sunuyorum .

Selamlar

youtubeye girebiliyoruz ama ogame bir türlü giremiyorum daha önce anonymouse.org dan girebiliyordum şimdi onada izin vermiyor bunun bir formülü varmı ki?

o game e bende giriyor sanırım dns deiştirmen lazım =)

o game e bende giriyor sanırım dns deiştirmen lazım =)

filtreli adsl var işyerinde proxy sitelerinin genelide engellli denemediğim site kalmadı dns yi denemedim ama onu değiştirsem başka siteye girerken sorun çıkartıcak evdekinde öyle olmuştu youtube için ama...

msj sayımdan da görüldüğü gibi yeniyim :D sadece yardımcı olmaya çalışıyorum :(:D

yeni geldiysen kuralları yeni okumuşsundur yani aklında kalması lazım kuralların :)

kardeşim girmek için:

link:

Please register to see this content.

okmu kardeş yemin ederimki girer

bi video aç bakalım oynatıyor mu

• 2 hafta sonra ...
helal sana kardeşim allh razı olsun.giriyor valla.hem teşekkür edeceğinize yorum yapıyorsunuz

Arkadaşlar tabii ki yorum yapacaksınız . Bizde boylelikle hata varsa onu göreceğiz . ben şimdiye kadar bir sorun görmedim programda varsa da yazın lütfen.

• 3 hafta sonra ...
  • 4 ay sonra...

yahu basit bir DNS degisimiyle cozulecek biir sorunu neden hayati bir mesele haline getiriyorsunuzzz

alsana dns ilk aklıma gelen ve calısıyor

4.2.2.2

4.2.2.4

konu bundan ibaret pcye illa extra bisey koymakmı gerek yaaa pc dekii sorunları bilgi cozer programlar degil

hadii hayırlı isler

• 1 ay sonra...

buradanda girebilirsiniz

:D

kardeşlerim bakın 4 2 2 2 ve altına 4 2 2 1 dns adreslerini yazın giremeyeceğiniz site yok ben kullanıorum yooutubea reddtube :) fark etmio üstelik sisteme zarar verme derdide yok:D

Please register to see this content.

buradanda girebilirsiniz

:D

kardeşlerim bakın 4 2 2 2 ve altına 4 2 2 1 dns adreslerini yazın giremeyeceğiniz site yok ben kullanıorum yooutubea reddtube :D fark etmio üstelik sisteme zarar verme derdide yok:D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...