Jump to content

Nfs Pro Street Autorun Sorunu

yuxel

Recommended Posts

arkadaşlar nfs pro yu yüklerken 2. dvd yi yüklemiyor. 1. dvd yüklendikten sonra dvd yi takın diyor takıyorum, yine aynı şeyi diyor. kurumda 2. dvd yi kurmuyor açıkcası. kurulum yarım kalsa dvd bozuk diyecem ama hiç başlamıyor. bi dosya filan mı eksik acaba. yardımcı olursanız sevinirim.

bu sorunu aşağıda arkadaşın anlatıldığı şekilde hallettik ama şimdide bu birleştirilen klasördeki autorun dosyası çalışmıyor.

Arkadaşım Sorunun Çözümünü biliyorum Aynısı bende de olmuştu yapacaklarını anltaıyorum ;

1- öcelikle masaüstne veya müsai bir yere yen klasör oluştur

2-1 dwd yi tak sağ tıkla aç de içindeki TÜM dosyaları oluşturduğun klasörün içine at

3-2 dwd yi at yine sağ tıkla aç de içindekileri yine aynı klasöre at (1 dwd nin içindekileri nereye attıysan aynı klasöre atmalısın)

Not bu atma işlemi sırasında aynı dosyadan var değiştireyşim mi derse evet de

4- Sonra dosyları attığın klasöre gir setup ı çalıştır yükle...

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana

ilk mesajda yazdığım autorun sorununu daha ayrıntılı şekilde anlatmaya çalıştım.

bu şekilde yaptığımız klasörün içindekileri iso ya çevirdim. sanal sürücüye atınca kurulum otomatik başlamıyor. sanırım autorun dosyasını düzeltmemiz gerekiyo. "uygulama bulunamadı" diye hata veriyor. program sadece dediğin gibi 4. adımdaki gibi

4- Sonra dosyları attığın klasöre gir setup ı çalıştır yükle...

EASetup dosyasını çalıştırınca kuruluyor.

bu autorun dosyasını düzeltmenin bi yolu yokmu acaba.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...