Jump to content

Exel MenÜlerİ Sorunu

teknikdeha

Recommended Posts

sen ofice güncellemesi yapmışsın orjinal olmayınca ofice'nin kullanımını engellemiş tamammen kaldırıp regeditten silebilirsen güncellemekleri kapatıp yeniden yükle

regeditten nasıl sileceğim. arama yaparak mı. o kadar dosya ismi nasıl silinecek

evet regedit>ctrl+f yapıp bulunan dosyaları silmen. ama yaparken çok dikkatli ol sonra sistem göçer format atmak zorunda kalırsın...

benim sorunum office in sahte olması. mic. orjinal yıldız logosu çıktı yaw gitmiyor lanet olası. ne edecem şimdi kara kara. güncelleştirmeyi kapattım. ama ne fayda. yardım edinde kurtulayım bundan...

evet regedit>ctrl+f yapıp bulunan dosyaları silmen. ama yaparken çok dikkatli ol sonra sistem göçer format atmak zorunda kalırsın...

benim sorunum office in sahte olması. mic. orjinal yıldız logosu çıktı yaw gitmiyor lanet olası. ne edecem şimdi kara kara. güncelleştirmeyi kapattım. ama ne fayda. yardım edinde kurtulayım bundan...

yıldız sadece office açtığındamı geliyor yoksa office kapalıykende var ve çakıldı bir köşeye kaldımı? buna göre sanırım yardımcı olabilirim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...