Jump to content

Kameradaki Görüntüleri Cdye Nasıl Aktarabilrim?

yolgezer91_

Recommended Posts

hayır daha aktarmadım nasıl aktarabilirim ?

Arkadasım Heralde Sen Daha Yenısın Bu Bılgısyar Isınde Cok basıt yontemler ıle bılgısyarına atabılırsın mesela

1)USB kablo baglantısıyla

2)Bluetooth(Eger Kamera dıyerekten telefonu kastetmıssen) sımdılık aklıma gelenler bunlar ama daha bır cok yolu var ....

hayır daha aktarmadım nasıl aktarabilirim ?

kameran hangi marka ise yetkili servisine gidip kameranın modeline uygun orjinal usb kablosu alıp bilgisayarına bağlayacaksın bu kablo yardımı ile bilgisayarına aktarıyorsun kamerandaki bilgileri sonrada nero ile cd ye çekebilirsin

Bu nasıl bir kamera usb veya başka bir bilgisayara bağlama desteği varmı

dijital kamera ise usb desteği vardır eğer eski tip yani kasetli v8 ise ozaman bu işi biraz araştırmak lazım ama sonuçta kesin olur olmaz diye birşey yok ama benim sana tavsiyem kameranın yetkili servisine git orda sana uygulamalı olarak yardımcı olurlar

dijital ise usb ıle zatne ya hardısk ı vardır usb den kaydı cekersın pcye yada dvd yazıcıdır dvd ıle pc ye dvd yı koyarak aktarırsın sanırım senın kameran kasetlı bunun ıcın sana bı capture card veya bır tv kartı lazım analog bu ıkı cıhazdan bırını edınırsen kasettekını pc ye aktarırsın bıraz uzun suruyor once kablo baglantılarını yapıyorsun sonrada kameradan ızlemeye baslıyorsun aynı zamanda kaydedıyorsun senın cıhaz hakkında bılgı verısen sana yardımcı olayım analog mu kasetlı mı hdd lı mı dvd yazıcılı mı nedır?

arkadaş kameradaki goruntuyu bilgisayara atmak icin ey iyi yol IEE1394(fireware) arabirimi ile atmaktır.

usb ile aktarım yaparken goruntu 640x480 in uzerine cıkmaz.IEE ile 720x586 cozunurlukte yani dvd kalitesiyle

atabilirsin.extra hicbir programa ihtiyacın yok.piyasada IEE kartları 20-30 ytlden satılıyor.yanında kablosunuda veriyor.

kabloyu taktıgında windows movie maker otomatik olarak kamerayı tanır. sana sadece GORUNTU YAKALA ya basmak kalıyor.

sonra goruntuyu nero ile dvd ye yazabilirsin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...