Jump to content

Cryptload Videolu Anlatım (sınırsız Rapidshare)

Splack

Recommended Posts

Arkadaşlar alın size modem resetlemek için bambaşka bi yöntem. Program sadece CryptLoad programında çalışıyo ki o da yetiyo zaten. Program açılışta otomatik günceleme yapıyo siz hiç bişey yapmıyosunuz. Sadece Modem reset kodunuzu gösterip yardırıcaksınız :whistle: Bide "Netload.in, Fast-load.net, filer.net, megaupload" kodlarını da otomatik girebiliyo.

CryptLoad ın sitesinde bi program geliştirmişler Modeme Reset kodunu otomatik hazırlıyor. Nası kendi kodunuzu hazırlayacagınızı video ya cekip anlattım.

Video 6 dk lık bişe zaten çok basit işlemler. Dosya az yer kaplasın diye biraz hızlı yaptım işlemleri durdura durdura izlerseniz bi problem yaşamazsınız. Herşeyi Videoda göstererek ve yazarak güzelce açıkladım. Bi sorunuz olursa ben burdayım yardımcı olmaya çalışırım. Hadi başlayalım.

Video Anlatım:

http://rapidshare.com/files/121117568/izle_ogren.rar[/CODE]

[color=blue]CryptLoad Programı ve Modem Reset Aracı:[/color]

[CODE]http://rapidshare.com/files/175886124/Splack.rar[/CODE]

[color=Navy]--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------[/color]

[center][color=RoyalBlue][u]!!! Üstteki Yöntem Çalışmazsa !!![/u][/color][/center]

Ayrıca bide kendi modemim için bat dosyası hazırlamıştım. Onu da burda veriyim çünkü başka yerde yok. Bat dosyasını da Options/Router den Start File kısmında seçerseniz işlem tamam olur.

[color=blue]Pikatel Quartet Modem Reset Bat Dosyası:[/color]

[CODE]http://rapidshare.com/files/109553299/Pikatel_Quartet_Restart.rar[/CODE]

Bu dosyada internetten bulduğum bi kaç modemin bat dosyası var. İşinize yarar umarım.

[color=blue]Modem Reset Bat Dosyaları:[/color]

[CODE]http://rapidshare.com/files/109552095/ModemRestart.rar[/CODE]

• 6 ay sonra...
İyide kardeşim artık .bat dosyası almıyor cryptload. Exe dosyaları alıyor bu yöntem eskimedi mi ?

Arkadaşım video yu izledin mi? Bat veya exe'yle ilgisi yok ki bunun.. (Ayrıca bat ve exe'yi kullanabilirsin cryptload'da) Ama bu yöntem daha basit ve garanti.

Bendeki iki mevcut modemin hazır ".clr" dosyaları. Sadece "Cryptload" dizini altındaki "Router" klasörüne atıp program ayarlarından seçmeniz yeterli.

US-Robotics 9110 Wireless:

http://rapidshare.com/files/177650815/USR9110.rar[/CODE]

[b][color=Blue]Pikatel Quartet:[/color][/b]

[CODE]http://rapidshare.com/files/177650814/PikatelQuartet.rar[/CODE]

• 5 ay sonra...

SPLACK kardeşim emeğin için çok teşekkürler keşke görüntünün yanına ses de ekleseymişsin.daha güzel ve net anlaşılırdı en azından.hazırladığın videoda herşey su gibi akıp geçiyor uğraşacağım ama yapabileceğimi sanmıyorum dürüst olmak gerekirse.

modemin marka ve modeli de ayrı dert.

marka-model aynen şu : proniq PQ-M4010 aynen bu şekilde anlayacağın biz de tam modemini bulmuşuz alacak.keşke dediğin sistemi ben de yapabilsem.çünkü her site rapide upload yapıyor ki onlar da kendi çapında haklı ama biz kullanıcılar için rapid üyelik olmayınca rezalete dönüşüyor.

benim modem hakkında bilgin varsa bilgi verirsen çok sevinirim.

msn :askperest_043athtm.com (yasak mı bilmiyorum özür de diliyorum bu arada-çalıştığım için devamlı nette yani bu sitede kalamıyorum o nedenle verdim msn adresimi_!!!)

şimdiden yardımların için teşekkürler...

*** efsane_07 ***

kamp kardeş.nasıl yapıldığı veya kullanımı hakkında en ufak bilgim yok dürüst olmak gerekirse.splack arkadaş video olarak çekim yapmış ama ses yok ve de çok hızlı geçiyor anlatımda.bu nedenle o da verimli olmadı desem yalan olmaz.

benim modem marka ve ismi aynen şu şekilde :proniq PQ-M4010

biraz zor bulunan cins sanırım.o nedenle çok uğraşacağa benziyor ve bilgisi olan arkadaşlarımızı yardıma bekliyorum.

msn vermek yasakmış o nedenle kısa halini veriyorum msn: askperestathotmlcom şeklinde veriyorum .

yöneticilerimizden de özür dileyerek anlayış bekliyorum.çalışan birisi olduğum için msnyi bir şekilde iletişim için vermem gerek.

yardımlarınız için şimdiden teşekkürler arkadaşlar ve anlayışınız için teşekkürler yöneticiler..

saygılarımla....

*** efsane_07 ***

kardeş ilgine teşekkürler.ancak verdiğin linki tıkladım sayfa görüntülenmiyor yazdı.

teşekkürler...

saygılar

spack kardeş verdiğin videoyu sonuna kadar izledim ve gerekli dosyaları indirip videoyu da durdura durdura gerekn neyse yaptım.şimdi rapidden liste şeklinde görsel eğitim seti indirecektim onların linklerini indirmesi için ekledim indiriyor şimdi ama çok ama çok yavaş.IDM programıyla bundan hem daha hızlı hem daha az zamanda indirme yapmak daha mantıklı geldi bana.ayrıca tamam rapid süre koyuyor ama bu program zaten çok yavaş indiriyor tek dosyayı indirene kadar zaten rapidin bekleme süresi sona erer diye düşünüyorum hatta eminim.bu programdan mı yoksa benim net bağlantımdan mı yavaş anlamadım.1mb sınırsız net kullanıcısıyım ve başka site +ıdm ile indirmelerde bu kadar yavaş olmuyordu herhalde cryptload programının yapısı yavaş indirmek üzere tasarlanmış.tek güzel yanı da modeme otomatik restart atması sanırım.elle indirsek bundan daha hızlı olur düşüncesi bende halen devam ediyor.bu nedenle bunu kaldırıp eski yönteme devam edeceğim.

Şimdi sorum tüm bu yaptığımız işlemleri nasıl geriye alacağız onu söyler misin_??

Firefox'ta kurduğumuz eklentiyi kaldırıp(kaldırdım eklentiyi)-cryptload programını (kapattım) kapatmak yeterli mi_?Windows'a yani pc'ye kalıntı dosya veya eklenti bırakıyor mu+bırakıyorsa nasıl silebilirim_??

yardımlarını bekliyorum....

yardımların için teşekkürler..

saygılarımla...

*** efsane_07 ***

• 1 ay sonra...

dostum çok teşekkürler jbitle otamatik reset attrıryordum ancak işime çok engel oluyordu dediğin yöntem gerçekten mükemmel ve çalışıyor wordda çalışrken mause birden bire oynamaya başlıyor jbitle yaptığımız exenin işinin bitmesini bekliyordum şimdi bilgisayarımda çalışırken cryptload kendi kendine reset dahil her işi verdiğin yöntemle hallediyor çok sağol gerçekten emeğin :D :D e sağlık

Cryptload programı ile uğraşmayın alın bu siteler den prenyum hızıyla indirin bekleme yok sadece link in yapıştırın

Please register to see this content.
pekleme yok perenyum var ücretsiz hızın neyse o hızda indir

Bak Cryptload la bunları fazla kıyaslama.

Çünkü cryptload a wer linkleri o indirsin.

Orda her defasında işin gücün yok link mi yenilicen.

Ben sabah weriom cryptload a akşama bitmiş oluyo daa ne :):):)

Arkadaşlar burdan sadce videolu anlatımı indirin cryptload un yeni sürümü çıktı ayrıca firefox 3.5 te ilgili eklenti çalışmıyor siz sadece videolu anlatımı indirin sonra gidin diğer araçları orjinal kendi sitesisnden indirin güvenilirlik açısından zira yukardaki arkadaş pc sinin çok kasmaya başladığını söylemiş ki bende buna bakarak nolur nolmaz diye videolu anlatımı burdan indirdim diğer araçları orjinal kendi sitesinden indirdim sakata gelmemeyim die ve hiç bir sorunla karşılaşmadım

1 -yukardan videolu anlatımı indirin

Videoda anlatılan araçlar

2-cryptload programı orjinal program kendi site linki: yeni versiyon

3- firefox orjinal site linki

4- Live HTTP Headers firefox eklentisi firefox orjinal site linki

arkadaşlar yükledim ama rapidshare üyeliğim yok

bu sürümde hiç bir video izlemeye gerek yok program çalışır halde iken linkleri kopyalayın kolay gelsin

MD5: CEC7EFDFC77284D0963FE25D23B96E8D

arkadaşlar yükledim ama rapidshare üyeliğim yok

bu sürümde hiç bir video izlemeye gerek yok program çalışır halde iken linkleri kopyalayın kolay gelsin

MD5: CEC7EFDFC77284D0963FE25D23B96E8D

PEKİ HER İNDİRMEDEN SONRA RAPİDİN 15 DAKİKA BEKLETMESİNİ MODEME OTAMATİK RESET ATTIRMADAN NASIL AŞMAYI PLANLIYORSUN BU BİR İKİNCİSİ İSTEDİĞİN SÜRÜMÜ İNDİR CRYPTLOAD DA PRTABLE OLADUĞUNDAN KENDİNİ SON SÜRÜME OTAMATİK UYARLIYACAKTIR AÇILIRKEN... YANİ VİDEOYU SEYRETMEYE GEREK VAR SİZ SADECE VİDEODAKİ ARÇALARI RAPİD LİNKİNDEN DEĞİL ORJİNAL GÜVENİLİR KENDİ LİNKİNDEN İNDİRİN O ARAÇLARDA NEDİR CRYPTLOAD FİREFOX VE FİREFOX EKLENTİSİ BU ARAÇLARI GİDİN GÜVENİLİR KENDİ SİTELERİNDEN İNDİRİN VİDEO ANLATIMINDA OLDUĞU GİBİ UYGULAYIN

1 -yukardan videolu anlatımı indirin

Videoda anlatılan araçlar

2-cryptload programı orjinal program kendi site linki: yeni versiyon

3- firefox orjinal site linki

4- Live HTTP Headers firefox eklentisi firefox orjinal site linki

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...