Jump to content

Silinen Dosya Kurtarma Yardım

mahmutu91

Recommended Posts

arkadaşlar forumda bir çok konu gördüm aynı tipte silinen veriyi kurtartma die ama ben hiç birinde oyun program kurtarma die bişe görmedim benim d gitti arkadaşlar biçimlendi benim d de bir sürü programla beraber bir sürüde oyun vardı 3 senelik arşivim onları kurtacağım türde bi açıklama yapan bilgisayar yoktu bilgisayarda vista yüklü recover my files tarıo ama o kurtarırmı oyunları bilemedim sizlere danışayım dedim yardımlarınız içn şimidde teşekkürler

arkadaşım recovery my files çok iyi prg dir birde sen o prg yi fulledinmi birde kurtardıklarını başka bölüme alman gerekiyor yada başka hdd ye ondan sonra başka prg le de var o&o nun var o prg lerde güzel sana kolay gelsin dediklerimi yaparsan sonuca ulaşabilirsin.saygılar

arkadaşım recovery my files çok iyi prg dir birde sen o prg yi fulledinmi birde kurtardıklarını başka bölüme alman gerekiyor yada başka hdd ye ondan sonra başka prg le de var o&o nun var o prg lerde güzel sana kolay gelsin dediklerimi yaparsan sonuca ulaşabilirsin.saygılar

yaben fprogramı fulledim de bende başka hdd yok 65 gb bi arşiv vardı d de c nin boyutu 36 gb boş yer var ben şimdi burdan nasıl yapacam recover de tüm işaretlenen yerleri işaretledim aramaya başlamadan ayrıca hiç kaydetmedim kaydettikten osora kurtarıklmıo die sizlere sordum ne şekilde kaydedillio bilmiom ondan ayrıntılı yazarsanız çok memmunun olutrum

File Scavenger'den Şaşmayın :whistle:

ya şaşmıyayımda nasıl bnişe olduğunu bilmiom yanlış bişe yapmak istemio arşivim hepsi full programlar full oyunlar falan var açıklamalı yazarsanız nasıl kurtaracam ona göre yapsam yada bi link veseniz ordan çeksem kursam sorada anlatımına göre yapsam

ya şaşmıyayımda nasıl bnişe olduğunu bilmiom yanlış bişe yapmak istemio arşivim hepsi full programlar full oyunlar falan var açıklamalı yazarsanız nasıl kurtaracam ona göre yapsam yada bi link veseniz ordan çeksem kursam sorada anlatımına göre yapsam

16yr.JPG

Sildiğiniz Dosyaları Buldunuz Geri Alabilmek İçin Kutucuğu İşaretleyip Recover'e Tıklamanız Kafidir.

http://www.tamindir.com/program/10672/File_Scavenger_3.0.htm[/CODE]

16yr.JPG

Sildiğiniz Dosyaları Buldunuz Geri Alabilmek İçin Kutucuğu İşaretleyip Recover'e Tıklamanız Kafidir.

http://www.tamindir.com/program/10672/File_Scavenger_3.0.htm[/CODE]

arkadaşım saol kurdum çalıştırdım inş işmi ggörürü saolsaın

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...