Jump to content

Dekop Kasayı Laptopa Bağlama

kibritt

Recommended Posts

Peki laptopdaki görüntüyü tüplü tvlere aktarmak mümkünmü nasıl aktarılır?

Kasaya yani ekrankartı yerındeen laptopa aktarılmıyor şimdi kesin...

laptopta svideo çıkışını uygu kablo ile desktop bilgisayarının ekran kartındaki yine svideo yerine bağlarsanız işiniz görülür. tabi laptoptaki görüntü fn tuş + 3 yada 4 tuşuna basarak ve desktop pcniz için tv yazılım programı ile görüntüyü almak mümkün

• 3 hafta sonra ...

Arkadaşlar laptoplardaki video sinyal portlarını sadece çıkış olarak kullanabileceğimizi sanıyordum.

Giriş olaraktamı kullanılıyor ???

Birde hadi kasanın görüntüsünü dizüstünün ekranına aldık diyelim klavye ile fare bağlamadan nasıl yönetilebilirki?

• 5 ay sonra...
  • 2 hafta sonra ...

laptopu tv monütörüne bağlaman mümkün ara kablosu var ama gerekli ayarları yapman gerekir. bir rj45 ile iki makineyi birbirine bağlayıp tam erişim verirsen iki makine arasında istediğini yapabilirsin. sanırım arkadaşım teknik serviste eğer laptop çalışıyorsa tam paylaşım ver rj 45 le bağlan içindeki alınması gereken bilgileri PC ye aktar bas formatı geç

• 1 ay sonra...
  • 1 yıl yıl...

laptopun vga portuna dönüştürücü yaparsak şayet normal pc kasasınının ekran kartından çıkış alır dönüştürücü sayesinde ise laptopun vga girişinden girersek laptopun ekranını normal pc sinin monitörü olarak kullanabiliriz. bunu biliyorum ama bunun için gerekli dönüştürücünün devresi gerek banj yardımcı olursanız sevinirim

• 1 ay sonra...
laptopda fn tusuna basarak f11 veya f4 tusuyla istediğin görüntüyü ekrana aktar.

bu dediğin kasadan laptopa mı yoksa laptopdan monitöremi?

laptopu tv monütörüne bağlaman mümkün ara kablosu var ama gerekli ayarları yapman gerekir. bir rj45 ile iki makineyi birbirine bağlayıp tam erişim verirsen iki makine arasında istediğini yapabilirsin. sanırım arkadaşım teknik serviste eğer laptop çalışıyorsa tam paylaşım ver rj 45 le bağlan içindeki alınması gereken bilgileri PC ye aktar bas formatı geç

format sırasında işe yarıyormu görüntü net olmayabilr birda ağdan format atamazsın

bilader laptop toshibaysa mümkün.ben kaç kere yaptım.mönitör soketini laptopun arkasındaki projeksiyon çıkışına tak ve kasayı çalıştır.laptoptan fn+f5 bas sonrada formatı bas.

kasanın görüntüsünü laptop ekranındanmı aldın

bence uzak masaustu baglantısını dene

ben leptoptan kasaya baglanıyom belırlı bı ıp le

ve ıstedıgımı yapıyom

kasaya

bence uzak masaustu baglantısını dene

ben leptoptan kasaya baglanıyom ıp numarasıyla

uzaktan nasıl format atacak uzak masa üstünden format atamaz cd den açılış yapması lazım windows açık olmazsa uzak masa üstü bağlantısı çalışmaz

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...