Jump to content

Xp De Oturum Açılmıyor!

Mavra

Recommended Posts

Merhabalar

Xp sp3 u kullanıyorum oyun yukledıkten sonra makınayı yenıden baslattm ama nafile xp normal şekilde acılıyor

HOŞGELDİNİZ diyor..(allah razı olsn) ADMİNSTATR oturumu cıkıyor oyurumu aç dedıgımde oturm tekrar kapanıyor.

Daha öncede aynı olay başıma geldı bastm formatı ama artk yeter bunun bi hal caresı yokmu acaba

* guvenlı modda da acılmıor

*sistem gerı yukleme kapalı :D

sasserden suphelendım ama sp3 un butun upgrt leri tamm..

onerilerinizi bekliyorum

vereceğim linkteki dosyayı indirin.içindeki dosyaları bir cdye yazın sonrada bilgisayarınızı cd den boot edin.sizi yönlendirecektir.işlem bittikten sonra admin şifreniz 12345 olacaktır.

Please register to see this content.

rar şifre:akanda77

hirrenboot la virüs taraması yaptım olmadı

kullanıcı hesabınna gırdım sıfreyı degıstırdım sıfreyı yazıp oturumu ac diyorum acılıyor ve tekrar kapanıyor

hala çözüm arıyorum :clapping:(

• 6 ay sonra...

kimse bu soruna çözüm bulamamışmı benimde 3 defa başıma geldi bütün aramalarıma ve çalışmalarıma rağmen sonuç alamadım bilinen hiç bir yöntem işe yaramıyor format atmak lazım

arkadasım senin yuklediğin xp activasyon istemiş sende 30 gun içinde yapmamışın xp de kendinikorumaya almış xp live cd siyle bilgisayarı ac erd system recovery sistemi onceki tarihe geri al bios tarihini geriye al sonra xğnin activasyon olayını kır yada xp ni normal xp cd sinde onar de üstüne kur sonra activasyon yap

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...