Jump to content

En Iyi Spy Programı Hangisi + Sorun

Recommended Posts

Arkadaşlar ,

geçen gün NOD32 yi yükledim ve bundan sonra Windows Explorer ım delirdi . Sanki bir şey onu taskmanager dan program sonlandır komutu ile kapatıyor ,1-2 sn içinde bilgisayar yeniden Explorer ı açıp alttaki bar ı tam dolduruyorken yine bu şey Explorer ı down ediyor .

-Sistemde virüs taraması yaptırıyorum , bir şey bulunamıyor ,Bu olay Nod32 nedeni olmuş olabilir mi?

-spyware leri de aratıyorum "hem spyware doctor hemde spy sweeper ile " 2 adet low risk spy var diyorlar ..

- nedeni ne olabilir ? ve nasıl çözerim yardımcı olursanız sevinirim .

bi arkadaşıma sordum spyden olabilrdedi sağlam bir spy progla tarat dedi

tavsiye edebileceğiniz bir spy programı varmı veya sorunumun çözümü başka bir şeymi olabilir

Spybot - Search & Destroy 1.5.2

Casus yazılımlar (spyware), reklam yazılımları (adware), hijackerlar ve diğer zararlı yazılımların taranması için kullanabileceğiniz program.

İndirmek İçin:

http://dl.betanews.com/spybotsd152.exe[/CODE]

[/center]

[center][b][color=#FF0000]Not :[/color] Bana Göre En İyi Spy Arama Programı Ücretsizdir.[/b][/center]

Arkadaşlar ilgilenirseniz bi sorunum var. Benim pc me network üzerinden bi virüs bulaştı kaspersky, avast, nod32, spybot, adaware ve daha fazlası ile tarattım C: içine Microsoft diye bi dosya atıyor ve her iexplorer açtığımda

Please register to see this content.
indirmeye çalışıyor. Bi türlü silemedim bunu yardımcı olursanız sevinirim. İexplorer ı yeniden kusram değişen bişey olurmu? Kaspersky a göre virüs türü invader belki faydası olur diye yazdım ilgilenirseniz sevinirim teşekkürler...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...