Jump to content

Yeni Kural. Herkes Okusun

sk8er_boi

Recommended Posts

• Administrator

Artık eklenen paylaşımların altına;

LÜTFEN YORUM EKLEYİN

LÜTFEN BİRŞEYLER YAZIN

90 Kişi okumuş kimse birşey yazmamış.

gibi mesajlar yazanların uyarı seviyeleri artırılacak ve 7 gün mesaj yazmaları engellenecektir.

Tnc Team.

Birine zorla teşekkür mesajı yazdırmak, teşekkür ettirmek; eserine alkış bekleyen şarkıcı olmak gibidir. Eser beğenilirse alkışlanır, teşekkür edilir. Doğru alınan bir karar.

Teşekkür Etmek Bir Erdemdir..

Teşekkür istenilmez Alınır..

Eğer Sunulan Paylaşım işine Yaramışsa, Hoşuna Gitmişse, istifade Etmişsen, Paylaşımı Yapanı Takdir Etmiş ve Birde Teşekkür Etmek istiyorsan Eğer Teşekkür Butonunu p_thanks.gif Kullanın Diyor Yönetim, Yazıyla Değil Butonla Yapılsın Diyorlar....

Yanlış Anlaşılıyor; Yönetim Teşekkür Etmeyin Demiyor, Teşekkür Yazmayın Diyor. Yani Yeni Bir Mesaj Göndermeyin Sadece Teşekkür Etmek için, Butonu Kullanın Diyorlar.. p_thanks.gif

Bu Sizin içinde Bizim içinde Daha Hayırlıdır Diyorlar :drinks:

yanlış anlaşılma olmasın bir soru yada program mesajı atıldığında bazen arka sayfalara geciyor mesaj ve gözükmüyor bu durumda kullanıcıda kendi mesajını tekrar ortaya çıkarmak için altına

LÜTFEN YORUM EKLEYİN

LÜTFEN BİRŞEYLER YAZIN

90 Kişi okumuş kimse birşey yazmamış.

Güncel

+1

Beğenmedinizmi

Vs.

V.b Şeklinde Mesaj Yazıyor Sorun Teşekkkür edilmesi değil şekli bana göre çok teşekkür almış ve az yorum yapılmış mesajlar temiz mesajlardır kısaca paylaşım sorunsuzdur önemli olan bu aslında yoksa eminim her üye Yeni İletileri Göster diyerek okumadığı bir çok iletiyi görebiliyordur

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...