Jump to content

Usb Sorunu

huso_321

Recommended Posts

Selam arkadaşlar. sorunum şöyle.toshiba satellite A10 bir laptop kullanıorum pc ye basit bir usb aygıt taktığımda kendiliğinden tanıması gerekirken tanımıyo.yeni donanım bulundu penceresi çıkıyo.yazılımı otomatik yükle diyorum yüklüyo sürücüler mevcut ama bana sormadan direkt yüklemiyo bi püf noktası var sanırm ama bulamadım.yardımlarınızı bekliyorum.teşekkürler Denatim masası>Yönetimsel Araçlar>Hizmetler bölümünden Tak ve Kullan hizmetine baktım, ototmatik başlamaya ayarlı

benim bildiğim usb aygıtı ilk kez bilgisayara bağlayınca öyle yapıyor daha sonra bağlayınca otomatik kendisi yüklüyor..farklı usb bağlantı noktalarından bağlayıncada tekrar yüklemeye kalktığını gördüm belki böyle birşey olabilir..

Ama öyle dediğin gibi bir püf noktası var mı bilmiyorum.. Bilen arkadaşlar bilgilendirirse seviniriz :) saygılar..

Okulumuzdaki bir masaüstü bilgisayarda da öyle oluyordu. Sanırım pekçok usb aygıtının yüklenmesi nedeniyle oluyordu. Aygıt yöneticisinden usb portların sürücülerini kaldırıp tekrar yüklenmesini sağlarsan düzelebileceğini TAHMİN EDİYORUM. Normalde -donanim değişikliklerini tara- komutuyla sürücüler otomatikman tekrar yüklenmeli. BU ANLATTIKLARIM XP YÜKLÜ MASAÜSTÜ PC İÇİNDİR. Dizüstü için de geçerli olacağını tahmin ediyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...