Jump to content

Nfs Most Wanted Sorunu

zumer11

Recommended Posts

arkadaşlar yardım edin bazen nfs most wanted oynarken hata veriyor benim eski most wanted vardı ondada oluyordu ama yeni black edition indirdim yine bir ara verdi bellek read olamadı diye hata neden vermiş olabilir ekran kartında olacağını zannetmiyorum sistemim şu anakart intel dg33bu ekran kartı ati palit hd 2600 pro sonic ram 1gb hdd wd 250 gb ve samsung 320 gb hdd var ne yapmalıyım hata vermemsi için başkasında açılmadan hata veriyomuş lütfen yardım edin

İlk ihtimal olarak sorunun oyunun sendeki kopyasında olacağını düşünüyorum..Güncellemeler eksik olduğundan da bellek read olmadı hatasını alabilirsin.

Mümkünse sağlam bir kaynaktan indir oyunu veya DVD-Cd sinden yükle.Doğru crack işlemini yaptığından emin ol.

DirectX ve ekran kartı driver güncellemelerini yap.Windows update de faydalı olur.Son çare dediğim gibi dağlam bir oyun kopyası deneyeceksin.

haklı olabilirsin ama driticx güncellemeleri güncel ve dahada güncelleyebilirim güzelce carckledim windowsu updatesini açtığım zaman updateler hura diye giriyolar pc mavi ekran hatası veriyodu ama ben başka şekilde update edebilirim oyun bazen hata veriyor başka çözümü olan yokmu saygılar.cevaplar

Oyunu ripli indirdiysen sorun yasayabilirsin özellikle crack ten dolaya olabilir.Bide her rip oyunu direk işletim sisteminde çalışmayabilir eğer rip kuruyorsan kurmadan önce güzelce bir format at sonra tekrar dene Bende rip kullanıcısyım ayda 2 oyun indiririm aynı hataları böyle yaparak kurtalabiliyorum.Eğer copya oyun yanlıs copyalanıp

riplendiyse yapacak pek fazla bişeyin yok :S

Arkadaşım dediğim gibi durum bu.Sadece NFS MW de bellek read olmadı hatasını alıyor isen sorunun kaynağını başka yerde arama, sorun sendeki oyundadır.Oyunun sağlam bir kopyasını yüklemelisin.

arkadaşlar cevaplar için sağolun ama ripli değil oyun 4 cd hepsini yükledim şu an sorunsuz oynuyorum ara sıra kapanıyodu oynarken eskidende öyleydi inşallah bir sorun çıkarmaz başka önerileriniz varmı acaba birde bu bellek read olamadı hatası neden veriyo

• 3 hafta sonra ...
ya arkadaşlar benimde nfs most wanted var acarken ses var ama uyuna başlayınca ses yok napmalıyım yardım edermisiniz sessizde oynanmıyor ayarlarınada bsktım ama olmadı

Ripli(bazı dosyaları çıkartılmış) oyun indirmişsindir.Ses dosyaları eksik olduğundan oyuna girdiğinde ses gelmemesi normaldir.

Full bir oyun yüklemelisin sorun yaşamamak için..Yada ses dosyalarını bulacaksın, araştırmak lazım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...