Jump to content

Flashget Sırayla Indirme

ali-64

Recommended Posts

Arkadaşlar rapidshare premium var ve dosyaları flasgetle indiriyorum.Ama inecek dosyalar programda listelendikten sonra sadece hız açısından partları tek tek duraklatıp başlatıyorum.Fakat duraklatılan dosyaların öncesindeki inen part bittikten sonra otomatikmen diğerine geçmiyor listedeki. bunu ayarı var mı acaba?

1. Adım:

Tools>Options>Connection kısmında limit yazan yerin altındaki max similtaneous jobs değerini 1 yapın.

2. Adım:

Tools>Options>Site Manager kısmında Add butonuna tıklayıp açılan pencerede URL kısmına

Please register to see this content.
yazın. Alttaki Login to Server kısmına kullanıcı adınızı ve şifrenizi girip tamam deyin.

Dikkat!

Bu işlemden sonra indireceğiniz tüm dosyaları tek tek indirecektir. Bağlantı hızınızı bilmiyorum fakat indirdiğiniz dosyaların hatalı olmaması için her seferinde tek dosya indirmenizi öneririm.

1. Adım:

Tools>Options>Connection kısmında limit yazan yerin altındaki max similtaneous jobs değerini 1 yapın.

2. Adım:

Tools>Options>Site Manager kısmında Add butonuna tıklayıp açılan pencerede URL kısmına

Please register to see this content.
yazın. Alttaki Login to Server kısmına kullanıcı adınızı ve şifrenizi girip tamam deyin.

Dikkat!

Bu işlemden sonra indireceğiniz tüm dosyaları tek tek indirecektir. Bağlantı hızınızı bilmiyorum fakat indirdiğiniz dosyaların hatalı olmaması için her seferinde tek dosya indirmenizi öneririm.

Kardeşim Hepinizden allah razı olsun Uyguladım sağol

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...