Jump to content

Usb Vantilatör.

tabele

Recommended Posts

USB'li battaniye

elektriklibattaniye.jpg

Elektrikli battaniye gitti, USB'li battaniye geldi. Bilgisayar başında sıcak kalmak isteyenler, USB'yle bilgisayara bağlayabildikleri bu battaniye ile ısınabiliyorlar.

Fiyarı 25 Dolar

################

USB'Lİ ISITICI

filesphple3.jpg

İçeceklerin sürekli sıcak kalmasını sağlayan ve USb portuna takılan bir ısıtıcı, dikkat çekiyor.

Ürün bilgisayarınızın USB yuvasına bağlanarak 5 Volt'luk güç alan cihaz içeceklerin ortalama ısısını 45-50 derece arasında tutuyor.

Kahvesini bilgisayar başında her daim sıcak yudumlamak isteyenlere duyurulur.

################

USB'li cakmak 'Memlite'

memlite-usb-lighter.jpg

USB'li cakmak

Backup ve ates... Aslinda bu iki seyin kombinasyonu pek saglikli olmaz fakat boyle bir cihaz piyasaya surulmus bile.

Bir cok degisik renkleri bulunan Memlite cikarilabilir 128MB - 4GB arasi USB hafizasiyla kullanicinin hizmetine sunulmus.

################

Usb Eldiven

eldiventerlik.jpg

Bugün şunu düşündüm, acaba ben mi ilgimi çeken haberleri çekip alıyorum yoksa şansıma bu haberler beni mi buluyor!Çünkü bu yeni tasarım da tam bana göre:) Şimdi hayal edin, bayram dönüşü, ofis buz gibi, elleriniz ayaklarınız donuyor. Hemen bu eldivenleri giyip kablonun ucunu bilgisayarınızın USB çıkışına takıyorsunuz, birkaç dakika içinde ellerinizin sımsıcak oluyor, bir süre sonra ise ellerinizin sıcaklığı vücudunuza yayılıyor ve ısınıyorsunuz! Sonra kaloriferleri ister açsınlar ister açmasınlar... Aynı mekanizmanın terlikli versiyonu da var ama ciddi bir ofiste bu kadar da ev ortamında rahatlık zor olur heralde, siz iyisi mi terlikleri de evinizdeki bilgisayarın başındayken giyin, hem de yakıt masrafınızı azaltın :)

Terlik :

Eldiven :

Please register to see this content.

################

USB'den devamlı sıcak tutan kahve kupası

2e526541ee.jpg

################

USB Sogutucu

coolit-large.jpg

Daha onceden sicak iceceklerinizi sicak tutan versiyonlarini gordugumuz usb cebeciolarina bu sefer de soguk iceceklerinizi soguk tutan versiyonu eklendi.Bu usb cebeciolari daha nereye kadar devam eder bilmiyorum ama bu cebecionun bu adreste 39.99 dolar gibi kallavi bir ucretle satildigini biliyorum.

################

usb kahve isiticisi

usbl-0201-bk.jpg

usb kahve isiticimiz kucuk boyutuyla masaustunde fazla yer kaplamiyor

Bilgisayar basinda gecirdiginiz zamanlarda sicak iceceklerinizin her daim sicak kalmasini istiyorsaniz usb portuna takilan bu kahve isiticisi tam size gore. 40º-80ºC arasi sicakliga cikabilen urunun yurt disi satis fiyati 18.50 dolar.

################

USB Hotplate

usb-hotplate-cent-500-88589.jpg

Bu cihaz bir USB coklayici. Ama ayni zamanda uzerine koydugunuz icecekleri sicak tutmak gibi bir marifetide var.

vs............ <_<

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...