Jump to content

Returnil Virtual System 2010 3.0.6778.4986 HomeLux

exit

Recommended Posts

Returnil Virtual System 2006 v1.58

The Returnil Virtual System makes your Windows system impervious to virus attack, to spyware tracking. It automatically sanitizes all Web activities and surfing history.

Download

http://www.qwerks.com/download/8756/setup.exe[/CODE]

Addon / Info

[CODE]http://www.crackserver.com/0day_cracks/Returnil.Virtual.System.2006.v1.58.htm[/CODE]

[/b]

Addon linki kırık...

• 1 yıl yıl...

Returnil Virtual System 2008

Returnil Virtual System - a program to create an operating system, Windows, in a virtual environment with a complete copying all your system. Klonirovannuyu system can be run separately from the original operating system, not using the latest files. Thus, Returnil Virtual System protects original OS from unauthorized changes, for example, through the network, as well as blocked any attempt to interfere in the work of a genuine system. After restarting the computer, a virtual system takes the original, before running Returnil Virtual System, the state.

For a change in the system, install software, changing user accounts, it is necessary to disable the system. According to the developers, the program does not harm the computer speed and the creation of the clone operating system in memory rather than on disk, achieves good results, not only in speed but in reliability, unlike other systems virtualization.

New in Returnil Virtual System 2008 Premium Edition:

-- Upgraded, more intuitive and ergonomic user interface.

-- Controlling access to the virtual line.

-- The ability to choose between cache memory and on disk.

-- Selective save files and folders when working in the mode of protecting the system and protect the active session.

-- The ability to fully preserve the active session.

-- Manager exceptions files and folders with support for import / export.

-- Easy access to system files and utility Folder Relocation.

-- Updated User's Guide.

-- System requirements: Windows XP / Server 2003/Vista (32 - bit)

Multi language interface, including Russian

File size: 2 MB

Download:

http://depositfiles.com/files/4018337[/CODE]

[b]Mirror:[/b]

[CODE]http://letitbit.net/download/106c9e67935/Returnil-2.rar.html[/CODE]

[b]Mirror ? 2:[/b]

[CODE]http://rapidshare.com/files/98196001/Returnil-2.rar[/CODE]

• 9 ay sonra...

Returnil Virtual System Premium Edition 2008 v2.0.0.5007

000a74f3_medium.png

Program hakkında bilgiler:

Returnil Virtual System Premium Edition ile bilgisayarınızda her şeyi ile ana sistemin aynısı bir sanal sistem oluşturun ve denemelerinizi onun üzerinde gerçekleştirin.

Returnil virtualization teknolojisi bir bilgisayara yüklendiğinde sistem diskini klonluyor ve boot ederken bu klon üzerinden çalıştırıyor. Böylece sistemde bir sorun olduğunda ana sistemi eski haliyle kurtarmak mümkün oluyor. Güvenlik için ideal, sistem yöneticileri için harika bir kurtarıcı!

Gülegüle kullanın.Saygılarımla

Rarlı Dosya boyutu:5.17 mb tır.

İndirme adresi:

Please register to see this content.

• 9 ay sonra...

Returnil Virtual System 2010 Home Lux v3.0.6299.4937

2m7eosp.jpg

Program hakkında bilgiler (Google Çevirisidir):

Döndürmek üş Sanal Sistemi, gelişmiş bir anti-malware ve sanallaştırma teknolojisini kullanır. Bu klon (kopya) işletim sistemi ve PC için sanal bir ortam oluşturur. Bunun yerine yerli işletim sistemi yükleme, bir klon sizin uygulamalarınızı çalıştırmak ve online faaliyetleri gerçekleştirmek tamamen izole bir ortamda sağlar yüklenir. Bu anlamda, gerçek işletim sistemi virüsler, trojanlar, malware ve diğer zararlı tehditler asla etkilenmez. Gerçek işletim sistemi ortamı için, sadece PC'nizi yeniden başlatmanız gerekir dönmek için. Süre sanal ortamda çalışan, böylece veri zaman sistem yeniden başlatıldığında kaybolmaz belge ve dosyalar kurtarma seçeneği var.

Özellikler:

* Algılar ve malware ve diğer zararlı tehditlere kaldırır

Talep sistemi virüs tarama On *

* Tanımlayın kendi dışlama listesinden virüs tarama

* Clones (kopya) işletim sistemi ve sanal bir makinede klonlanmış kopyası çalışır

On-the-fly * sağlar kolay gerçek zamanlı sistem koruma

* Azaltır veya rutin disk ihtiyacını ortadan kaldıran de-parçalanma

Kaydetmek * veya tek tek dosyaları ve klasörleri değişiklik taahhüt ederken Sistemi Güvenli AÇIK

* Hayır bu değişiklikleri ile yeniden kaybolacak endişelenmenize gerek

Klasörlere * Değişiklikleri da desteklenmektedir

* Yetenek yaratmak ve alternatif bir sanal disk mount / bölümü

* Kaydedilen dosyaları ve diğer veriler yeniden başlattıktan sonra muhafaza edilecektir

* Otomatik her sistem başlamak ile montaj

* Kilit arayüzü özel bir parola ayarı ile

Ayarlarınızı değişiklik yapmaktan deneyimsiz kullanıcılar tutun *

* Hide programı kullanıcı arayüzü yetkisiz kullanımını önlemek için

Malware enfeksiyonların * Bildirim

Aktivasyon kodu son kullanma tarihinden * Hatırlatmalar

* Diğer önemli iletiler RVS deneyimini geliştirmek için

* Ek programı düzey koruma

* Dinamik Disk önbellekleme

* Erişim ve gerçek disk ve kayıt defteri için tarayıcı

* Hızlı tüm ayarları genel bakış

* Masaüstü Araç Çubuğu sağ tıklama menüsü ile

* Programı hot-key

* Diller: İngilizce, Japonca, Çince (Basitleştirilmiş), Çince (Geleneksel), Korece, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Rusça, Lehçe, Hollandaca, Çekçe, Fince (diğer diller yakında, eğer bize yardım etmek istiyorum know) geliyor

* Sezgisel ve basit kullanıcı arayüzü

* Kullanım Kılavuzu Yardım

Rarlı Dosya boyutu: 8 mb tır.

İndirme adresi:

Sanal xp de denedim.deep freeze benzeri bir program.sistemi yeniden başlattığınızda bir önceki başlatmada neyi değiştirdiyseniz hepsi geri dönüyor.Bizzat denedim.Free sürümünde bile iş görüyor.BS Player Free programını sanal xp masaüstüne attım.Sonra programı kurdum.BsPlayeri açtım.Ardından sistemi sadece yeniden başlattım.Yeniden başladığında ne bspalyer programının klasörü ne de yüklediğim bs player den eser vardı.Hepsi gitmişti.Cafeciler için bence gayet iyi bir programdır..

• 3 hafta sonra ...
Bu programın kullanımı hakkında bilgi verebilirmisiniz?Ben indirdim ama fazla bir şey anlamadım.Emeğiniz için teşekkürler.

DeepFeeze programı benzeri bir program.Hemen hemen aynı sayılır farkı virüs tanıma özelliği ilave etmişler

• 3 hafta sonra ...

Returnil Virtual System 2010 Home Free 3.0.6778.4986

Eğer güvenlik programınızı kurulu ise Virus Guardı kapatınız.Yoksa sistemde çakışma olabilir.Bizzat deniyorum şu anda.

Programı açık bırakıp Okey 2.1 yükledim.Sistemi yeniden başlattım eser yoktu programdan.

Virus Guard'ı kapatmak için

1.Programın ekranınızın sağ üst köşesindeki çubuğuna sağ tıklayın ve Show Programa basın.

2.Gelen Ekranda sol üstte Virus Guarda basın ve "Activate Real Time Virus Protection"daki işareti kaldırın.Bu kadar.

Dosya boyutu: 31.1 mb tır.

İndirme adresi:

Bu sürümü ücretsizdir.

• 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra...
Returnil Virtual System 2010 3.0.6778.4986 Home Lux

1 yıllığına geçerli lisans şifresi içindedir.

Rarlı Dosya boyutu: 30.3 mb tır.

İndirme adresi:

türkçe yama yokmu abicim

türkçesi yok yaması cıkana kadar bekliyeceksin.yamayıda yaparlarsa tamamen deep frezz tarzı bir program.ama antivirusü beş para etmez.kmplayerı virus diye sildi.kaspersky norton nod 32 avira hiç birşey demiyor bu hemen virus diye sormadan siliyor.dikkat et derim bence

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...