Jump to content

Xp'ye Driver

akk33

Recommended Posts

arkadaşlar ben TNCXP'deki gibi driverleri tek bir klasöre entegre etmek istiyorum örneğin sk8er_boi hocam izin verirse TNC'deki driverler bunu nasıl eklerim yardımlarınızı bekliyorummm...

arkadaşlar fakat ben F_s_M 'nin yaptığı cddendriverı yüklüyorum fakat driverler olarakta tncxpdeki driverleri atıyorum txtsetup.sif hatası veriyor sorunu bir türlü çözemedim sabahtan beridirde uğraşıyorum.. biri yardım ettin allah rızası için... :cray:

txtsetup.sif dosyaları burda.

Driver çakışması olma ihtimali var sanırım. Temiz bir XPye entegre etmeye çalışın öyle bir deneyin.

sıfır bir xp kopyaladım DOCS, DOTNETFX, setup.exe,AUTORUN.INF gibi dosyalarını bile silmeden entegre ettim yine aynı sorunu yaşıyorum.... diğer bütün çalışmaları çalışıyor ona bir lafım yok.!

Bu paketi sk8er kullandı diye biliyorum onda sorun olmamıştı. F_S_M ustadımız da işin ehlidir. O gelsin bir de ona sormak lazım. Ben biraz kurcaladım bir sorun göremedim ama txtsetup.sif'lerde. Tek ihtimal driver çakışmasıdır diye düşündüm.

Peki i386 klasörünün içinde hiç driver var mı eklediğiniz dışında baktınız mı XPnize?

Bu paketi sk8er kullandı diye biliyorum onda sorun olmamıştı. F_S_M ustadımız da işin ehlidir. O gelsin bir de ona sormak lazım. Ben biraz kurcaladım bir sorun göremedim ama txtsetup.sif'lerde. Tek ihtimal driver çakışmasıdır diye düşündüm.

Peki i386 klasörünün içinde hiç driver var mı eklediğiniz dışında baktınız mı XPnize?

hayır driver.cab dosyasında driverler var başka bir driver yok bu cd'yi de orjinal aldım orjinal xp yani şifresi bile kasanın üzerinde duruyor..

ben yaptığımı da kısaca gene söyliyeyim. cddendriver.exe'yi i386 klasörünün yanında çalıştırıyorum driver klasörü ve içinde katagoriler oluşuyor. bu katagorilere tncxpde olan driverleri entegre ediyorum. başka birşey yok.?

• 2 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...