Jump to content

Mp3 Muziklerin Sesi Nasıl Daha Yuksek Olur?

JJJEEEMMM

Recommended Posts

Merhaba bazı MP3 muziklerinin sesini desibel olarak yukseltip telefona atmak istiyorum daha yuksek ses vermesi için ama nasıl yapıldıgını bilmiyorum elimde Sound Forge Audio Studio 9.0 ve J. River Media Center 12 programları war bunlarla yada baska bir program vasıtasıyla bu işi nasıl cozebilirim?

bazı mp3lerde iyi ses bazılarında kısık ses cıkıyo herhalde bi ayar yapılabiliyordur diye dusundum. Yardımlarınız için şimdiden tesekkurler.

adobe audition bu işte sony den daha iyidir sanırım. Ama şunu belirtelim bu konular çok konuşuldu. Müzik ve vokal sesi kısma olayında eğer kalite çekim ise ancak bunu yapabilirsin. Ondan ona ondan ona kopyalanmış müziklerde kalite düşüyor ne de olsa. Veya başka sebeplerle kalitesi düştüğü için aynı verimi ondan alamıyorsun. Kalite çekimli müziklerde en iyi sonucu alabilirsin...

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=3568&hl=

Ses yükseltmek,düzeltmek için Goldwave programını kullanabilirsin;

GoldWave profesyonel bir dijital ses düzenleme yazılımıdır. Yazılımı kullanarak ses dosyalarını oynatabilir

yeniden oluşturabilir, düzenleyebilir, kaydedebilir, analiz edebilir, yeniden yapılandırabilir veya zenginleştirebilirsiniz.üstelik türkçe,full ve 2.3mb

---Paylaşmış olduğunuz site Türkçe'dir.Forumumuzda Türkçe paylaşım sitesi vermek yasaktır. Bahsettiğiniz programın full ve türkçe sürümü forumumuzda mevcut. Program appz bölümüne bakınız. Tabele.

Ses yükseltmek,düzeltmek için Goldwave programını kullanabilirsin;

GoldWave profesyonel bir dijital ses düzenleme yazılımıdır. Yazılımı kullanarak ses dosyalarını oynatabilir

yeniden oluşturabilir, düzenleyebilir, kaydedebilir, analiz edebilir, yeniden yapılandırabilir veya zenginleştirebilirsiniz.üstelik türkçe,full ve 2.3mb

---Paylaşmış olduğunuz site Türkçe'dir.Forumumuzda Türkçe paylaşım sitesi vermek yasaktır. Bahsettiğiniz programın full ve türkçe sürümü forumumuzda mevcut. Program appz bölümüne bakınız. Tabele.

Arkadasa katiliyorum ufak bir program olmasina ramen isteklerini rahatlikla ve fazlasiyla karsilayacagina eminim. Cok büyük programlarla ugrasmana hic gerek yok

googleye mp3gain diye arat kurulum bile gerektirmeyen ve tam aradığın programı bulacağına eminim :angry2: inş yardımcı olabilmişimdir ...program kullanımıda çok basit sadece desibel değerini girmen yeterli

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...