Jump to content

2008 öss Tercih Robotu

muhtar

Recommended Posts

arkadaşlar bu seneki 2008 Tercih Kılavuzundaki bilgileri kapsayacak tercih robotu ve tercih süzgeci varmıdır.

Dersane veyahutta rehber hocalarının kullanmış olduğu ve tercihleri irdeleyebilecek bir proğram veya link olurda paylaşırsanız çok sevinirim.

2008 güncellenmiş linkler arkadaşlar

Milliyetteki tercih proğramı 2007 yılı verilerini kapsamaktadır.Bize 2008 verilerine göresi lazımdır.

2008 verilerinin oluşabilmesi için 2008 yılında sınava giren kişilerin yerleştirme sonuçlarının belirlenmesi gerekir. Sınavlarda her zaman tercih yaparken bir önceki yıl yapılmış yerleştirme sonuçlarına göre tercih yapılır. Sonuç olarak sizin tercihlerinizi sağlıklı bir şekilde yapmanız için en güncel veri 2007 yılı yerleştirme sonuçlarıdır.

2008 verilerinin oluşabilmesi için 2008 yılında sınava giren kişilerin yerleştirme sonuçlarının belirlenmesi gerekir. Sınavlarda her zaman tercih yaparken bir önceki yıl yapılmış yerleştirme sonuçlarına göre tercih yapılır. Sonuç olarak sizin tercihlerinizi sağlıklı bir şekilde yapmanız için en güncel veri 2007 yılı yerleştirme sonuçlarıdır.

sayın sdtsahin

2008 tercih kılavuzu yayınlanmıştır.Ben bu tercih kılavuzuna ait sorgulamadan bahsediyorum.

bu 2008 kılavuzuna göre adaylar tercihlerini yapacaklardır.2007 kitapçığına göre değil.

2008 tercih kılavuzunu incelerseniz oradaki verilerin 2007 yılına ait olduğunu göreceksiniz. Taban puan, Yüzdelik dilim, Sıralama vs. Buradaki açıklamanın kastı budur. Sanırım bir yanlış anlama mevcut burada.

sayın sdtsahin

2008 tercih kılavuzu yayınlanmıştır.Ben bu tercih kılavuzuna ait sorgulamadan bahsediyorum.

bu 2008 kılavuzuna göre adaylar tercihlerini yapacaklardır.2007 kitapçığına göre değil.

sayın muhtar arkadaş dogru söylüyor 2008 puanlarının sıralama ve puanlarının belli olması için o sene tercihlerin verilip ve beklenmesi gerekiyor yoksa millet nerden bilsin 20087 puanlarını... 2008 tercih kitapçıgında 2007 sonrası yerleştirme puanları yazılıdır... eger inanmıyorsanız cvb yazmayın ve 2 gün sabredip formu alın ve bakın... insanları yanlış bilgilendirmeyim....saygılar

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...