Jump to content

Hard Disk Sürücü Gizleme Programsız

serifayhan

Recommended Posts

Başlat/çalıştır komutuna "Regedit" yaz sonra yolları takıp et HKEY-CURNET-USER/SOFTWARE/MİCOROSOFT/WİNDOWS/CURNETVERSİYON/POLİCES/EXPLORER üzerine tıkla sayfa açılır boş yerde sag tıkla yeni DWORD değerinın üstüne gel tıkla ve oluştur. Olusturdugun degerin üstüne gel ve yeniden adlandır ve adını nodrives yaz sonra degiştirdigin adın üstüne gel sag tıkla degiştirin üstüne tıkla açılan sayfada değer verisi kısmına hangi harfli sürücüyü gizleyeceksen onun rakamını gir

A için 1

b-2

c-4

d-8

e-10

f-20

g-40

h-80

I-100

yazki sürücünün degeri girilmiş olsun veya daha çok sürücüyü yok etmek için toplamları yaz.sonra taban bölümünden (onaltılık) kutucugunu işaretle sonra tamam de sonra gittigin yolları geri giderek kapa ve çık sonra bilgisayarı yeniden başlat de sürücün gizlenmiş olacak bitti.

gizledigin Sürücünü görmek istersen veya o sürücüde işlem yapmak için internet sayfasında adresi yazdıgın yere hangi harfi gizlediysen onun adını yaz sonra shift ve : tuşuna bas enter de sürücün açılacaktır sonra işini bitir ve çık o gizler kendini

emeğine teşekkürler. Walla Kafam Karıştı bu kadar komutla yaff.

Ben eski yönteme devam ...:::Partition Magic:::... <_<

kafa karışacak gıbı degil denersen çok kolay ben boyle kullanıyorum hatta internet cafeler boyle sürücülerini gizliyorlar

Geri nasıl getireceğiz anlamadım:)

kullanmak ıstersen gizli şekilde örnegin ( d )yı gizledik d ye girmek için internet adres çubugu olan kısma yada kloser açıksa adres yazan kısma d yzıp :shift enter dedikmi açılır d yaptıgımız uygulamadan vazgeçipte tekrar eskı halıne getırmek için tekrar uyguladımız regedittekı anahtarı silmemiz eskı halıne alır

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...