Jump to content

Almanca Xp ' Yi Türkçe Yapmak

serkan143

Recommended Posts

Meraba arkaşlar benim elimde bir tane yabancı siteen indirdiğim xp modifiye bir xp ama bi sorunu var dili almanca ingilizce xp yi tr yapma yamasını denedim ama olmadı bböyle bir yama varmı varsada benimle lüften paylaşırmısınız

Diyelim ki elinizde orginal yada çok güzel bir xp sp2 işletim sisteminiz var.Ancak dili ingilizce.Bu durum elinizi kolunuzu bağlıyorsa kısmi de olsa bir çözümü var.Kısmi diyorum çünkü kendim Windows XP SP3 Sİstem Builders 3 Lite Edition sürümünde denedim.Menüleri ve denetim masası seçeneklerini türkçeleştirdi.Ayrıca konu içerisinde almanca da olmak üzere bir çok dil paketinin de linkini vericem.İsteyen arkadaşlar kullanabilirler.

Evet işlemlere başlıyoruz.

İlk olarak virüs yazılımını ve benzeri koruma programlarını devre dışı bırakın.Öncelikle

dosyasını indiriyoruz.Rar dosyası içerisinde bulunan MUISETUP.EXE dosyasını çalıştırıyoruz.Çıkan ekranda Accept the license Agremeent seçeneğini işaretleyip continue diyoruz.ingilizce seçilidir.Altında türkçe var onu da seçip tamam diyoruz.

84566570ke9.jpg

50787120zo3.jpg

50363328hc3.jpg

77359898cg3.jpg

41972890kf8.jpg

Kurulum bittikten sonra pcyi yeniden başlatın.Ardından denetim masası/ regional and language options'a giderek, english olan dil tercihini türkçe yapın, tamam diyerek çıkın ve pcyi tekrar yeniden başlatın.Bu kadar.

alıntıdır

tabi sen bu yapılan yöntemi almanca olarak düşün ben sana türkçe dil yamasınında linkini veriyorum buyur dene bakalım

Please register to see this content.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...